Vietos, kurias būtina aplankyti keliaujant po Lietuvą

Mėgstate keliauti po Lietuvą, bet jau manote, kad viską esate mate ir aplankę?

Tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Čia pateiksime įdomias vietas Lietuvoje, apie kurias tikriausiai nesate girdėjęs ar matęs.

Kalbančios skulptūros 

Vilnius tapo trečiąja vieta visame pasaulyje kur prabilo iškilių asmenybių skulptūros. Lankytojams tereikia apsilankius prie skulptūros, nuskenuoti QR kodą su savo išmaniuoju telefonu, po kurio laiko, skulptūroje pavaizduotas herojus jums paskambins. Lietuvos sostinėje tokių suklptūrų yra net 15.

Dviračių takai Kauno mieste

Jei esate tikras Dviračių entuziastas, atidžiai skaitykite šią pastraipą. Kaunas po truputį tampa dviratininkų miestu. Mieste yra nutiesta daugybė naujų dviračių takų, kurie suteikia unikalią galimybę važinėjantis dviračiu grožėtis Nemuno ir Neries pakrantėmis ir įspūdingais vaizdais.

Vytauto Didžiojo karo muziejus, Kaunas

Po 6 metus trukusios rekonstrukcijos, atidarytas, iš pagrindų sutvarkytas muziejus. Čia įrengtos naujos ekspozicijos, sutvarkyta parodų salė, pasitelkus 3D technologijas, yra demonstruojama filmuota medžiaga bei skaitmeniniai eksponatų vaizdai.

Medžių lajų takas, Anykščių šilelyje

Tai yra unikali vieta ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Lajų tako lankytojai gali pasivaikščioti Anykščių šilelio medžių viršūnėmis – 21 metro aukštyje. Norintiems apžvelgti panoramą, rekomenduojame užlipti į 36 metrų aukščio bokštą ir iš ten apžvelgti visą šilelį, šventosios vingius.

Burbiškio dvaras, Anykščių rajonas

Ši sodyba kviečia lankytojus nors trumpam nusikelti į XIX amžių. Dvaras restauruotas pagal 1853 m. projektą. Dvare yra atkurti autentiški sienų ir lubų tapybos darbai, uosio durys bei dekoruotos krosnys. Dvare galėsite ne tik apsižvalgyti, bet ir pavalgyti. Čia veikia restoranas, cigarų kambarys.

Lynų kelias, Druskininkai

Ką veikti Druskininkuose tikrai nereikia ilgai galvoti, čia yra gausybė įvairių pramogų ir lankytinų objektų. Vienas tokių – lajų takas. Tai yra unikali, aplinkai draugiška transporto priemonė, kuri jungia du gerai žinomus objektus – Druskininkų vandens parką bei „Snow Areną“. Kelionė į vieną pusę trunka apie 7 minutes, o jos metu galėsite grožėtis nuostabiais vaizdais pro kabinos langus – Nemuno vingiais, miesto panorama bei nuostabiu mišku.

Taigi, tikimės, ateinančios kelionės po Lietuvą metu, apalnkytsitę bent vieną objektą oaminėtą šiame straipsnyje. Linkime sėmkmės ir gerų įspūdžių!