Žaluma interjere širdies atgaivai

Žalia spalva interjere yra aktuali, mėgiama visais laikais ir niekada neišeina iš mados. Ji primena žolę, simbolizuoja gyvybę, augimą, atgimimą ir energiją. Ši spalva padeda sukurti harmonijos, saugumo, pozityvumo būsenas.

Ji ir ramina, stabilizuoja ir pakrauna energija, būtent todėl žalią spalvą pamėgo biurų savininkai ir dažnai naudoja poilsio zonose.

Toje erdvėje, kurioje yra žalumos darbuotojai geriau pailsi, atstato vidinę harmoniją ir pasikrauna pozityvumu bei energija. Žalią spalvą interjere galima naudoti 3 būdais.

 

1. Originali sienų dekoro priemonė

Švelniai žalios spalvos sienos sukurs jaukią ir ramią atmosferą. Jeigu nenorima iš naujo perdažyti sienų, šiek tiek žalumos ant jų galima sukurti naudojant originalias žaliąsias sieneles. Jos padarytos iš dirbtinių augalų ir gali būti tvirtinamos prie bet kokios sienos. Montavimas nėra sudėtingas, o pačios žaliosios sienelės atrodo stilingai ir puošniai. Kokybišką ir puikiai atrodančią žaliąją sienelę galima įsigyti „Svajonių Vejos“ parduotuvėje internete ar Vilniuje, Lazdynų g. 21.

2. Grindims minkštumo pojūtį suteiks dirbtinė žolė

Norint sukurti minkštumo pojūtį, šią spalvą galima naudoti ant grindų. Nereikia jų perdažyti žaliai ar keisti grindų dangos, užtenka vienos priemonės, kad patalpa atgytų. Dirbtinė veja ant grindų gali būti tai, ko reikia biuro poilsio zonoje, kad joje širdis atsigautų.

Ši veja yra sodžiai žalia, ji atrodo lyg natūrali žolė ir turi daug teigiamų savybių. Ant jos galima pavaikščioti basomis, ji labai švelni, maloni prisiliesti. Dirbtinė žolė nereikalauja daug priežiūros, užtenka retkarčiais nusiurbti dulkių siurbliu. Ji ilgai išlieka kaip nauja ir turi garantiją iki 15 metų. Šią minkštą ir švelnią žolytę „ROYAL GRASS®“ galima užsisakyti įmonėje „Svajonių Vejos“.

3. Aksesuarai interjere – dekoratyviniai medžiai ir augalai

Net ir truputis žalios spalvos interjere gali jį atgaivinti, sukurti jaukesnę atmosferą. Interjero dizaineriai pataria įnešti žalumos įvairių augalų pagalba. Nedidelė palmė kambaryje, vazelėse žaliuojantys augalai atnaujins, pagyvins interjerą. Dažnai žmonės vengia gyvų augalų savo namuose ar darbo erdvėje, nes nežino, kaip juos prižiūrėti. Vieni mėgsta šviesą, daug vandens, kiti – atvirkščiai.

Nežinant kiekvieno augalo savybių ir tinkamai neprižiūrint, jie nunyksta, paruduoja lapai. Laimė, yra puiki alternatyva – tai dirbtiniai dekoratyviniai medžiai ir augalai. Šie augalai pagaminti iš dirbtinio šilko lapelių ir plunksnelių. Medžių kamienai yra natūralūs, jų aukštis įvairus, gali siekti net iki 10 metrų. Iš gausaus „Svajonių Vejos“ asortimento galima pasirinkti įvairių rūšių augalų bei medžių.

Truputis žalios spalvos interjere tikrai nepakenks. Gražuoliu buksmedžiu ar elegantiškuoju fikusu grožėsis kiekvienas, gardžiuodamasis kava laisvą minutę poilsio zonoje.