Trumpas poilsis Druskininkuose – kur apsistoti?

Tikriausiai daugelis pagalvojame, kad norėtumėme ištrūkti iš kasdienybės ir truputi pailsėti, tačiau nežinome kur geriausia būtų praleisti savaitgalį.

Gal verta būtų pažvelgti į Druskininkus? Druskininkai garsėja ne tik savo nepaprasta gamta, SPA procedūromis, bet ir sveikatinimosi programomis sanatorijose.

Druskininkai yra didžiausias ir populiariausias kurortas Lietuvoje, čia gausu gydyklų, sanatorijų ir viešbučių teikiančių grožio ir sveikatinimosi paslaugas. Tikimės, kad šis straipsnis padės išsirinkti tinkamiausią vietą trumpam, tačiau kokybiškam poilsiui nuo kasdienės rutinos.

SPA VILNIUS DRUSKININKAI

Jei ieškote aukščiausios klasės SPA malonumų ir poilsio – SPA Vilnius Druskininkai tikrai tiks. Šioje vietoje tvyro ramybė, ausis lepina atpalaiduojantys muzikos garsai, o personalas padarys viską, kad jūsų viešnagė būtų nepamirštama.

Šioje vietoje lankytojai gali mėgautis nuostabiomis procedūromis: mineralinėmis voniomis su eteriniais aliejais, atpalaiduojančiais masažais, purvo voniomis, pirtimis, baseinais ir sukūrinėmis voniomis. Čia verta važiuoti pailsėti ne tik dėl procedūrų kokybės ir prabangos, bet ir dėl nepaprastai skanaus maisto. Čia maistas yra ne tik labai skanus, bet ir sveikas.

Adresas: K. Dineikos g. 1, Druskininkai.

SVEIKATOS NAMAI „UPA MEDICAL SPA“

Jei mėgstate modernumą ir inovacijas, tai jums labiausiai tiks ši vieta – „UPA medical SPA“. Šiuose sveikatos namuose yra pritaikytos naujausios technologijos, kurios garantuoja puikų atokvėpį, tausoja gamtą bei gerina mūsų sveikatą.

Šio centro svečiai gali mėgautis nuostabiais valgiais jaukiame restorane, poilsiauti baseinų ir pirčių erdvėje, o norintys atgaivinti protą bei kūną patiks įvairios procedūros, kurias paskirs. Čia dirbantis gydytojas.

Adresas: Sveikatos g. 36, Druskininkai.

„EGLĖS“ SANATORIJA

Esame tikri, kad nors kartą esate girdėjęs apie Eglės sanatorija Druskininkuose. Nesuklysime sakydami, kad tai yra vienas iš geriausių poilsio ir sveikatingumo centrų visoje Lietuvoje. Plačiau papasakosime apie „Eglė+“ kompleksą. Čia rasite tiek gydyklas, tiek viešbutį po vienu stogu.

Komplekse taikomos laiko patikrintos gydymo tradicijos, kurios puikiai dera su moderniomis procedūromis: purvo bei mineralinio vandens voniomis, masažais, baseinais, sukūrinėmis voniomis bei kitomis sveikatai ir grožiui skirtomis procedūromis. Šis Eglės sanatorijos kompleksas pasižymi itin skaniu, o svarbiausia sveiku maistu.

Adresas: Eglės g. 1, Druskininkai.

Tad jei norite pagerinti savo sveikatą, puoselėti grožį ir puikiai pailsėti, rekomenduojame keliauti į Druskininkus, kur jumis bus tikrai gerai pasirūpinta.