Kapiliarų šalinimas Vilniuje

Kankina išsiplėtusios kraujagyslės? Nežinote, kaip suvaldyti besiplečiantį kraujagyslių tinklą?
Pamirškite maskuojančias priemones visiems laikams, mes padėsime jums susigrąžinti gražią veido odą!
Kai sutinkame žmogų pirmiausiai dėmesys krypsta į jo veidą ir jo odą. Vieni gali be didelio rūpesčio džiaugtis lygia ir švytinčia veido oda, tuo tarpu kiti turi kruopščiai ją prižiūrėti ir rūpintis. Viena iš dažniausiai pasitaikančių veido odos problemų, tai išsiplėtusios kraujagyslės. Jos ne tik sukelia nepatogumo jausmą,  bet nesiimant jokių priemonių jos gali plėstis ir taip visiškai sugadinti veido išvaizdą. Pirmieji išsiplėtusių kraujagyslių simptomai gali pasireikšti labai jaunoms merginoms. Ši bėda dažnai užklumpa merginas, kurios mėgsta dažnai kaitintis saulėje. Bene daugiausiai nesiskundžiančių šia problema yra moterys. Vyrai nuo šios problemos kenčia kur kas rečiau.
 
Išsiplėtusių kraujagyslių priežastys:
 
–  paveldimumas
–  neigiamas  saulės ultravioletinių spindulių poveikis
–  rūkymas
–  alkoholiniai gėrimai
–  hormoninės kontracepcijos vartojimas
–  staigūs temperatūrų svyravimai
 
Veikiant įvairiems veiksniams išsiplečia kraujagyslės, o vėliau susitraukia. Kuomet kraujagyslių sienelės yra silpnos, o jungiamojo audinio bėgant metams mažėja, šis išsiplėtimo ir susitraukimo procesas pradeda trikti. Kai kurios kraujagyslės taip ir lieka išsiplėtusios, išryškėjusios odos paviršiuje. Tokiu būdu gali formuotis neišnykstantis raudonis.
 
Viena iš didžiausių problemų, kad savarankiškai paslėpti kapiliarų tinklelio yra tiesiog neįmanoma. Tačiau yra procedūra, kuri visam gyvenimui panaikins išsiplėtusius kapiliarus. Tam reikalingi profesionalūs ir savo darbą išmanantys specialistai.  
Mūsų grožio salone dirba stažuotes atlikę specialistai, todėl  galime garantuoti, kad būsite maloniai nustebinti atliekamo darbo kokybe ir profesionalumu. Prieš atlikdami procedūrą būsite išsamiai informuoti apie procedūros eigą bei rezultatus.
 
Nors tai atrodo neįtikėtina, bet po vienos procedūros galėsite džiaugtis pastebimais rezultatais. Elektroaguliacijos procedūros metu pašalinami matomi kapiliariai.  Kapiliaras elektrine adatėle „praduriamas“, ištekėjus kraujo lašeliams, jis pabąla. Šiuo metu tai yra pats efektyviausias išsiplėtusių kapiliarų šalinimo būdas. Specialistai teigia, kad toks išsiplėtusių kraujagyslių šalinimo  būdas yra visiškai saugus ir patikimas.
 
Kuo elektroaguliacijos procedūra pranašesnė prieš kitas procedūras:
 

  • Iš karto pastebimas rezultatas  
  • Galima panaikinti net labai smulkius kapiliarus
  • Procedūra yra trumpa
  • Procedūra gali būti atliekama bet kuriuo metų laiku
  • Nelieka randų, nesukeliama alerginė reakcija
  • Suvienodėja veido odos spalva
  • Oda atrodo elastingesnė
  • Tinka visiems odos tipams ir net sunkiai pasiekiamos kūno vietoms
  • Nėra pigmentinių dėmių atsiradimo grėsmės

Spauskite nuorodą kapiliarų šalinimas.

Epil salonas laukia Jūsų.