Žinutė verslininkams – švelnėjant karantinui, ar jau spėjote pasitikrinti, ar atnaujinti reklamines iškabas?

Karantinui švelnėjant visi skuba ruošti, atnaujinti, modernizuoti patalpas atidarymui. Todėl norime rekomenduoti, kad atkreiptumėte dėmesį ir į išorinę reklaminės iškabos kokybę. Galbūt reikia ją atnaujinti po žiemos, o galbūt norite būti ryškesni, kad dar labiau atkreiptumėte aplinkinių dėmesį? Ne paslaptis, kad lauko reklama iki šiol išlieka vienu veiksmingiausiu būdu reklamuoti savo produktus ar paslaugas. Todėl reikia tuo pasinaudoti ir pasiruošti naujam sezonui.

Tik įvertinus esamą Jūsų reklaminės iškabos būklę reklamos gamybos specialistai nusprendžia ir pataria, kokiu būdu atlikti atnaujinimo darbus geriausia. Tad, jei svarstote apie savo reklaminės iškabos atnaujinimo darbus, susisiekite su reklamos gamybos specialistais, kad įvertintų tikslią Jūsų iškabos būklę ir pateiktų tinkamiausius sprendimus. Reklaminės iškabos kaina neturi būti svarbiausias pasirinkimas, užsakinėjant reklamą, labai reikia atidžiai įvertinti pasirinktų  medžiagų technines charakteristikas. Renkantis medžiagas reklamos gamybai, reikia pasirinkti kokybiškas medžiagas, kurios yra ilgaamžės, atsparios lauko sąlygoms. Nuo to ir priklausys, kaip dažnai reikia atnaujinti reklamines iškabas. Norime išskirti keletą populiariausių paslaugų, kurios taip pat reikalauja atnaujinimo ir priežiūros.

Tūrinės raidės, gamyba, remontas ir renovacija

Viena iš geriausių lauko fasadų reklaminio apipavidalinimo priemonė yra tūrinių raidžių reklama. Ji yra efektyvi, nes matoma iš tolo, gali būti apšviesta, ryški ir išsiskirianti dydžiu. Tūrinė lauko reklaminė iškaba kaip informacinė priemonė montuojama ant pastato fasado ir yra pagrindinis Jūsų įmonės išskirtinumo ir atpažinimo ženklas.

Tūrinės reklaminės iškabos kaina

Kaina šios reklamos gamybos rūšies priklauso nuo gamybos trukmės, montavimo galimybių ir sudėtingumo, taip pat nuo pasirinktų medžiagų techninių charakteristikų. Reikia labai atsakingai  pasirinkti medžiagas, kad pagaminta tūrinių raidžių iškaba tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį, nes aplinkos poveikis reklaminėms iškaboms tenka didelis (vėjas, miesto automobilių tarša, lietus sniegas, vibracija, UV spinduliai). Išskirtinės tūrinės raidės reprezentuoja Jūsų įmonę ir suteikia daugiau žinomumo Jūsų prekiniam ženklui. Sukurta naujai, ar atnaujinta sena iškaba suteiks daugiau galimybių Jums būti pastebėtiems.

LED reklama, LED instaliacijos, LED keitimas ir kiti elektros darbai

Led reklama ypač pagyvina iškabos vaizdą ir efektyvumą. Led apšvietimas naudojamas norint, kad  reklaminės iškabos išsiskirtų ir būtų matomos įvairiu paros metu. Kokybiškai apšviestos įmonės ženklas visada turi didesnę tikimybę būti pastebėtas vartotojų. Kodėl paminėjau, kad kokybiškai? Nes tikrai esate atkreipę dėmesį, kad vienos šviečiančios reklaminės iškabos skiriasi nuo kitų. Ir kalba eina ne apie tai, kad naujesnės skiriasi nuo senesnių, nes naujesnės lygu patrauklesnės, gražesnės, kokybiškesnės. Taip tiesa, kad nauja reklaminė iškaba sulauks tikrai daugiau dėmesio. Bet įdomu tai, kad nauja iškaba nelygu kitai naujai reklaminei iškabai. Yra nemažai sudedamųjų dalių, kas nulemia tikrai kokybiškai pagaminta reklaminę iškabą. Svarbios ne tik naudojamos medžiagos, bet ir pats dizaino, apšvietimo ir net spalvų tinkamas parinkimas. Reikia atkreipti dėmesį, kad iškaba nebūtų per ryški ir sunkiai įžiūrimą, kad užrašas lengvai būtų perskaitomas ir vaizdas nesusilietų. Tam būtina konsultuotis su tai išmanančiais specialistais, kad gautumėte patį geriausią rezultatą.  

Šviečiančių iškabų techninė pusė

Pakalbėkime plačiau iš techninės pusės apie šviečiančias iškabas. Šviečiančios iškabos – pranašumai yra neginčijami:  gamyboje naudojami energiją taupantys šviesos diodai, jie naudoja žymiai mažiau energijos nei fluorescencinis apšvietimas, jie yra ilgaamžiai ir ekonomiški. Led apšviestas reklaminis gaminys yra saugus ir draugiškas aplinkai. Šviesos diodai yra patvarūs, nereikalauja jokių papildomų lempučių ar vamzdelių. Led apšvietos reklaminės iškabos dažniausiai pritraukia daug daugiau klientų. Ši reklamos priemonė leidžia pasiekti didesnį žmonių skaičių ir palieka ilgalaikį įspūdį apie Jūsų įmonę.

Led apšvietimo diodus reikia keisti maždaug kas 3-5 metus, nes nusilpęs iškabos apšvietimas atrodo neryškiai, o elektros energijos sunaudoja tiek pat, kiek naujas. Verta paminėti, kad naujas led apšvietimas šviečia 70 – 90% ryškiau. Taigi LED apšvietimo keitimo elekroninis įvertinimas turi būti atliekamas kas 3 metai.

Ryškiai šviečianti reklama pritrauks tiklinės auditorijos dėmesį ir padidins klientų pasiekiamumą. Reklama yra skirta būti pastebėtai, jei to nepasiekiama tada ji tampa bevertė. Šiuo atveju LED reklama yra puikus variantas. Kviečiame visus atsinaujinti, juk pavasaris jau čia! Būkite ryškūs, originalūs ir sulauksite daug daugiau potencialių klientų.