Kubilo ir pirties nuoma

Dažnas iš mūsų nori atsipalaiduoti, ir pamiršti kasdieninę rutiną, o kartais norime turėti visus malonumus čia ir dabar. Geriausios pramogos lengvai prieinamos mums yra kubilas ir pirtis. Su vienu skambučiu, galite turėti viską savo norimoje vietoje.

Kas yra kubilas?

Kubilas yra puiki pramoga kai norisi atsipalaiduoti su savo šeimos nariais, draugais, o gal ir pabūti vienam. Kubile visada šiltas vanduo, kurio temperatūra yra 36 – 42 laipsniai. Laikas pamiršti visas savo problemas, blogas mintis, ir pasinerti į svajones arba tiesiog atsipalaiduoti. Smagiausia kubilo dalykas, kad galime šiltai sedėti lauke, ir žiūrėti vakare į žvaigždes. Kubilo nuoma kainuoja vos  40 eurų už parą.

Mobilūs kubilai yra įmontuoti ant priekabu, todėl turime galimybę juos nugabenti į bet kokią vietą, kur tik norite. Galima nusivežti į gamtą, prie ežero, į jūsų kiemą, o gal net ir į sodybą. Mobilus kubilas beveik nesiskiria nuo stacionaraus.  Šiltas vanduo leis jums pajausti visus kubilo privalumus. Puikus pojūtis, kai lauke yra šalta, oras niūras, o jūs tiesiog sedėsite šiltame vandenyje, ir burbuliukai darys jums nugaros masažą. Tai yra puiki pramoga norint pasibūti su savo artimais žmonėmis, pamiršti savo kasdieninę rutiną ir smagiai pabendrauti su artimaisiais.

Ar verta išsinuomoti pirtį?

Pirtis yra nuostabi pramoga kaip ir kubilas. Pirtyje taip pat galite atsipalaiduoti pajausdami didelę šilumą. Nuo šiol yra ir mobilios pirtys, kurios yra įmontuotos ant ratų , tad galima pristatyti taip pat į jūsų norimą vietą. Nuo šiol pirtį galite turėti ir savo kieme, prie ežero, sodyboje.

Mobilios pirties nuoma puiki tuom, kad leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis visais įmanomais pirties malonumais, jūsų norimoje vietoje. Didelis garų debesys, greitai kylanti temperatūra, leis pamiršti kasdieninę rutiną. Paslauga yra tikrai kokybiška, ir patikrinta daugelio kartų, pirtyje galite taip pat linksmai praleisti savo laiką kaip ir kubile. Nuomotis galite bet kuriuo metų laiku. Geras iš karštas garas, panaikins jūsų kasdienines mintis.  Puikiausia tai,kad nusivežę pirtį prie ežero, galite įšilti iki reikiamos temperatūros, ir bėgti tiesiai maudytis į ežerą.

Kubilo suteikiama sveikata

Kartais net nepagalvotumėme,kad mobilus kubilas gali pasirūpinti mūsų sveikata. Kubile esantis šiltis vanduo, padeda mūsų kūnui atsipalaiduoti, leidžia pamiršti įvairiausias mintis bei blogas emocijas. Esantys burbuliatoriai kubile padeda mūsų kūnui atsipalaiduoti nuo kasdieninių nuovargių ar aktyvaus sporto. Kubilo karšta temperatūra veikia net organizme esantį mūsų cukraus kiekį mažina, nei lėtai degina kolorijas. Didžiausias pliusas, kad šiltas vanduo mūsų odoje pašalina visus blogus šlakus, kitas medžiagas bei toksinus. Svarbiausia,kad viskas vyksta saugiai bei ekologiškai. Kuomet maudotės kubile, nėra naudojami jokios chemijos, nes pylamas tik natūralus vanduo, su kuriuo galima laistyti ir gėles.

Mobilumo privalumai

Dažnai žmonės užsigeidžia turėti visas paslaugas čia ir dabar, arba tiesiog savo kieme. Mobilus kubilas ir mobili pirtis yra nuostabi tuom ,kad bet kada galima eksplotuoti į norimą jūsų vietą. Mobili pirtis įkaista vos per 30 minučių, o kubilas kiek ilgiau 4 valandas. Tad sugalvojote,kad norite pramogų, pasiskambinate, pasakote savo adresą, ir jau valandos bėgyje, visos pramogos bus pas jus. Jums reikės pasirūpinti malkomis,kadangi reikia pastoviai kūrenti. Kubilo valyti jums tikrai nereikės, kadangi po kiekvieno kliento, mūsų kubilai yra plaunami su reikalingomis chemijomis. Pirtys yra vėdinamos, bei taip pat išplaunamos po kiekvieno pasinaudojimo.