7 transporto įdėjos įspūdingoms vestuvėms

Stilingai atvykti ir išvykti iš savo vestuvių, ko gero, norėtų kiekvienas jaunavedys. Juk tokią dieną norisi kažko įspūdingo, ekstravagantiško ir išskirtinio, tam, kad malonūs prisiminimai dar ilgai išliktų atmintyje.

Interneto svetainėse gausu įdėjų apie būdus kuriais galima praturtinti savo vestuvių patirtį, todėl svarbu atsrinkti pačius svarbiausius būdus.

Pateikiame jums 7 transporto įdėjas, kurios ne tik įneš naujų spalvų svarbiai dienai, bet ir paliks ilgalaikį įspūdį.

Sportiniai automobiliai

Riaumojantis variklis vestuvių dieną? O kodėl gi ne? Tai puiki priemonė išsiskirti iš minios ir padaryti įspūdį. Šis renginio elementas puikiai tinka poroms mėgstančioms greitį, ekstremalumą ir adrenaliną.

Vandens transportas

Dažniausiai asocijuojamos su prabanga, šio pobūdžio kelionės galėtų atnešti jaukumo ir romantikos pojūtį jūsų dienai. Kodėl ramiai nepaplaukiojus jachta, ar patiems kibti į irklus ir mėgautis kanojomis?

Vintažiniai automobiliai

Prieš daugelį dešimtmečių pagaminti automobiliai be jokios abejonės sukelia prabangos ir klasiškumo įspūdį tiek jaunavedžiams, tiek aplinkiniams žmonėms. „Rolls-Royce“, „Chrysler“ ar „Bentley“ – tik keletas prestižinių automobilių gamintojų pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti labiausiai patinkantį variantą.

Dviračiai

Puikiai tinka toms poroms kurios siekia paprastumo ir jaukumo jausmo savo vestuvių dieną. Dviračiais galite pasivažinėti po apylinkes ar aplankyti gražiausias savo miesto vietas, kartu susikurdami itin malonius įspūdžius.

Karietos

Sukuria prabangos, prestižo, galbūt net fantastikos motyvą kuris gali laisvai derėti ir prie jūsų vestuvių tematikos. Taip pat tinka tiems kurie mėgsta klasikinius, vintažinius motyvus. Karietos leis jums pabūti savo paties kuriamos pasakos herojais, užtikrinančius savo laimę santuokoje.

Limuzinai

Ko gero populiariausias jaunavedžių pasirinkimas. Niekada nesusimausite pasirinkdami keliauti automobiliu kelis kartus didesniu už įprastą, taip nustebinę ne tik svečius, bet ir aplinkinius bei garantuodami sau unikalius įspūdžius.

Vakarėlių autobusai

Jaunatve dvelkiantis vakarėlių busas (angl. Party Bus), tiks ne tik atvykti ar išvykti iš vestuvių ceremonijos, bet ir suteiks galimybę pavėžinti savo svečius. Kas žino, galbūt surengsite jame ir vakarėlį? Puikus variant as siekiant trankiai ir energingai atšokti vieną svarbiausių dienų gyvenime.