Paskolos ir jose slypintys pavojai

paskolos
Paskutiniu metu labai lengvai yra teikiamos paskolos ir tai dažnai galis sukelti problemų, ypač paskolos gavėjui.
Paskolos davėjai gali sakyti ' skolinu pinigus ', bet retai pasako ir kitaip parodo kas slepiasi po šiuo nekaltu užrašu. Tiesa, būna, kad žmonės pasiima paskolą, palyginus lengvai atiduoda ir jokių problemų nekyla, tačiau būna ir kitaip.
Greitųjų kreditų davėjai pakankamai dažnai duoda paskolas bedarbiams, kurie sunkiai galės gražinti ta paskolą, o dar su procentais. Jie netikrina žmonių pajamų, būna, kad net kai kada žmonės įvardina didesnes gaunamas pajamas, negu yra iš tiesų. Tai dažnai būna, kai paskolą imi telefonu. Blogiausia tai, kad ne tik duoda paskolas bedarbiams, pavyzdžiui, penkių šimtų litų dydžio, bet ir dar pasiūlo paimti tūkstančio litų dydžio paskolą. Tai tikrai dideli pinigai, gaunantiems kokiu keturis – penkis šimtus litų per mėnesį. Paskolos yra duodamos tikrai lengva ranka, neatsižvelgiant į tai, jog žmonės, ypač bedarbiai sunkiai jas grąžins. Paskolų davėjai vaikydamiesi pelno dažnai pamiršta laikyti principo ' skolinu pinigus atsakingai '.
Tokios paskolos kartais labai greitai iššvaistomos net nereikalingiems daiktams, maisto produktams, o priežastis, dėl ko paimta paskola, kartais būna net neapmokėta, taigi, vėliau dėl to būna daug problemų, kai pinigų nėra, dar jų esi skolingas ir, pavyzdžiui, komunalinės paslaugos neapmokėtos ar apmokėtos tik dalinai. Tai kelia labai didelių problemų, kai turi gražinti skolą, o komunalinės paslaugos reikalauja būti apmokėtos. O kur dar pinigai maistui ir kitiems dalykams. Ypač bedarbiams žmonėms tai tikrai nepavydėtina situacija. Labai nepavydėtina.
Būna, kad net ir dirbantiems žmonėms paskolas ne visada sekasi lengvai atiduoti, ypač jei tas dirbantis žmogus turi išlaikyti visą šeimą. Ta tikrai ne visada lengvai sekasi, būna, kad jiems reikia imti naujas paskolas, kad galėtų apmokėti senas ir taip galima pakliūti į nesibaigiantį ratą, iš kurio ne visada lengva ištrūkti.
Paskolos – labai apgaulingas dalykas. Imant paskolą, svarbu ne tik gerai apsvarstyti, ar tam žmogui apsimoka ją imti, bet ir paskolas teikiančiai bendrovei nuspręsti, ar tas žmogus pajėgus imti paskolą