Kokios yra pavojingos pokerio kombinacijos pradedantiems?

Kad ir kaip nenorima pripažinti, bet didžioji azartinių žaidimų mėgėjų dalis yra priklausomi nuo jų – vieniems sekasi uždirbti didžiules sumas, kurios leidžia ne tik pragyventi, bet ir pasimėgauti malonumais, kitiems sekasi daug prasčiau – prarandamos gyvenimo santaupos ar net prasiskolinama. Svarbiausia yra tai, kad kiekvienas žaidžiantis šiuos žaidimus, turėtų įvertinti galimą riziką, o tai daryti ypač rekomenduojama žaidžiant pokerį. Tai yra vienas populiariausių azartinių žaidimų Lietuvoje, kuris žaidžiamas ir virtualioje erdvėje. Šio žaidimo nereikėtų vertinti pagal uždarbio galimybes, nes tas uždarbis priklauso nuo jūsų. Siūlytume vengti neapgalvotų sprendimų,  o kas liečia mėgėjus ir pradedančius, jiems siūlytume apžvelgti kokios pokerio kombinacijos yra geriausios ir kaip jas tinkamai įvertinti konkrečiose situacijose.

Kaip minėjome, kiekvienas žingsnis turėtų būti apgalvotas, todėl bent jau domėjimasis šio žaidimo tendencijomis turėtų būti nuolatinis. Kombinacijų yra ne viena, o jeigu kalbame apie „Texas Holdem“ taisykles, tai čia svarbu tinkamai įvertinti riziką turint tam tikrą kortų kombinaciją. Viskas priklauso nuo to, kokios penkios kortos guli ant stalo. Jeigu jums kyla nerimas, kad jūsų priešininkas gali turėti aukštesnės vertės kortas, tai vienintelis kelias įvertinti galimą situaciją, tai tiesiog kortų nusimetimas, jeigu ant stalo guli gana nepalankios kortos.

Vienas iš atvejų yra tas, kad surenkamos vienodos spalvos kortos (flush). Jeigu ant stalo nėra dviejų vienodų kortų t.y. dviejų karalių, dviejų tūzų, dviejų septynakių ir t.t. tai turėtumėte galvoti, kad jūs turite geriausią kortų kombinaciją, kokia tik įmanoma šiame padalinime. Didžiausią problemą sukelia tai, kai iš penkių gulinčių ant stalo kortų, keturios yra vienodos rūšies. Jeigu tarp savo dviejų kortų laikote bent vieną iš tos rūšies, jums galvos skausmas atsiras tada kai neturėsite aukščiausios kortos. Pavyzdžiui, esant keturiems būgnams, ir rankoje laikant, tarkime – būgnų 6-ę, jūs nebūsite garantuoti, kad laimėsite, nes aukštesnis priešininko būgnas jus nugalės. Jeigu labai dvejojate, įvertinkite visas galimybes – jeigu bijote rizikuoti, tai tiesiog nusimeskite – turėkite galvoje, kad kitą kartą galbūt pasiseks. Tai yra viena svarbiausių klaidų pradedantiesiems – nepasikliaukite viskuo, tiesiog skaičiuokite tikimybes.