Kaip pasirinkti tinkamus kaklo papuošalus ir apyrankes?

papuosalai

Juvelyriniai dirbiniai jau nuo seno dėvimi siekiant pagerinti savo išvaizdą ar norint pabrėžti savo išskirtinumą. Anksčiau papuošalai buvo gaminami iš medienos, augalų, tauriųjų metalų. Dabar turime itin platų papuošalų pasirinkimą nuo bižuterinių iki prabangių papuošalų iš tauriųjų metalų, su deimantais ar kitais prabangiais akmenimis.

Kaklo papuošalai, apyrankės, auskarai yra pagaminti įvairiausių formų, dydžių ir spalvų. Bet kai toks platus papuošalų pasirinkimas reikia žinoti kaip pasirinkti, kad papuošalai puikiai tiktų būtent Jums.

Panašiai kaip ir drabužiai, papuošalai gali pabrėžti Jūsų privalumus. Jei esate nedidelio ūgio, tačiau norite atrodyti aukštesnė – rinkitės ilgus karolius, nes tai vizualiai padidins Jūsų ūgį. Aukštesnio ūgio moterys, kurios nori atrodyti žemesnės, turėtų rinktis trumpesnes 20 – 24 centimetrų ilgio grandinėles. Norinčioms vizualiai atrodyti žemesnėms, puikiai tiks įvairūs koljė bei papuošalai prie pat kaklo. Masyvūs kaklo papuošalai puikiai tiks stambesnio sudėjimo moterims,  nes vizualiai atitrauks dėmesį nuo figūros trūkumų. Smulkaus sudėjimo moterims rekomenduojama dėvėti smulkius papuošalus, nes masyvūs papuošalai gali atrodyti per sunkiai ant liekno kūno.

 

Renkantis kaklo papuošalus reikėtų nepamiršti ir apie kaklo formą. Jeigu Jūsų kaklas ilgas  ir stangrus – Jums puikiai tiks kaklo papuošalai prigludę prie kaklo, nes tai pabrėš Jūsų kaklo grakštumą. Jeigu kaklas nėra idealus ir šiek tiek matosi raukšlės, kaklo papuošalus geriau rinktis ilgesnius, taip neparyškinant kaklo trūkumų.

Renkantis apyrankes, taip pat reikėtų pagalvoti apie savo kūno sudėjimą. Jei esate labai smulki, Jums netiks masyvios apyrankės, nes jos kaip ir masyvūs kaklo papuošalai gali atrodyti per sunkūs ir nepatogūs. Stambesnės moterys gali rinktis stambias, plačias apyrankes, kurios atkreips dėmesį ir moteris atrodys lieknesnė. Moterys taip mėgsta dėvėti apyrankes, kad kartais prisikabina jų labai daug ir įvairių formų, kas yra didžiausia klaida. Reikėtų dėvėti nedaugiau kaip tris vieno stiliaus apyrankes, jei apyrankė yra masyvi, jos užtenka tik vienos. Taip pat nepatartina maišyti tauriųjų metalų apyrankių su bižuterinėms, nors spalva vizualiai ir atrodo panaši. Apyrankes patariama dėvėti tik ant vienos rankos, nes apyrankės ant abiejų rankų atrodys labai neskoningai.

 

Visada atminkite, kad teisingai parinkti papuošalai pabrėš Jūsų figūros privalumus, juos dėvėdamos Jūsų jausitės puikiai ir tai bus puikus priedas, paryškinantis ir pagyvinantis Jūsų aprangą.