Ilgaamžiškumo eliksyras jau ir Lietuvoje!

Žymus daktaras iš Čekijos respublikos Ota Gregor savo knygoje „ Nesenti – tai menas“ pateikia tokį pavyzdį. Anksčiausiai senėjimo procesai pasireiškia tuose organuose, kurie neturi regeneracijos funkcijos. Kaip pavyzdys tai galėtų būti –  plaučių tūris. Jis pradeda mažėti sulaukus 20 metų. Pvz. maksimali skeleto raumenų jėga yra sulaukus nuo 20 iki 30 metų, o po to kasmet ji mažėja.
O net nuo 8 metų pradeda mažėti akių adaptacija tamsoje, ir kaip taisyklė, klausa silpsta nuo 50 metų. Vadinasi tikrai neverta galvoti, jog  senatvė nukrenta mums ant galvos staiga ir netikėtai. 
 
Daugelį metų mokslininkai vertino senėjimo procesą kaip ardantį organizmą bei visiškai neišvengiamą. Tačiau Ukrainos gerontologijos institutas keleta metų atgal iškėlė į viešumą savo – adaptacinę reguliatorinę senėjimo teoriją. Teorijos esmė yra ta, kad kartu su ardančiu organizmą senėjimo procesu organizme vyksta ir stabdymo procesas. Vadinasi galima daryti prielaidą, jog gamta ne tokia negailestinga žmogaus organizmui kaip mums atrodo. Gamta suteikia organizmui galimybę kovoti už savo gyvybės prailginimą. Mokslininkai ieško, randa ir suteikia įvairias priemones, stabdančias senėjimo procesus. 
 
 Juk organizmo senėjimas – ne tik sveikatos blogėjimas, bet labai daug faktorių apimantis procesas .Vienu metu su gyvybės pratęsimo klausimu, negalima pamiršti ir to, kaip vis dėl to kokybiškai pratęsti savo amžių? Juk niekas nenori gyventi 10-čia metų ilgiau, bet be sveikatos ir gyvybinių jėgų. 
Ir taip, tai ką reikia daryti, kad nesenti anksčiau laiko ?
 
Pagrindinė "VIVO Streptosano" paslaptis glūdi specialiame rauge, kurio sudėtyje yra ypatinga pieno bakterijos kultūra, išskirta iš nacionalinio Abhazijos produkto – maconi ir suluguni. Labai gaila bet šis unikalus produktas kol kas yra gaminamas tik keleto Ukrainos gamyklų. O gaila, nes susidomėjimą šis produktas sukėlė jau ir Japonijoje, o Italai įsigijo jau ir licenziją šio produkto gamybai. Šį „ ilgaamžiškumo eliksyrą“ jau galima įsigyti ir Lietuvoje, oficialiame "VIVO" portale – http://www.vivoraugai.lt arba http://www.zakvaski.com pasirinkus šaly – LIETUVA. 
 
Pabaigoje norėtume perfrazuoti Oskaro Uaildo žymų kūrinį „ Doriano Grėjaus portretas“ : tragedija ne tame, kad sensti, o tame, kad pradedi jaustis kaip jaunas. O jei nematyti tame tragedijos ? Jei pasistengti išlaikyti savyje požiūrį į gyvenimą, rasti naujus tikslus ir prasmę net trečiame amžiuje? Sutikite tai yra nuostabu!