IBX nagų stiprinimo sistema

IBX nagu stiprinimasSveiki ir išpuoselėti nagai yra kiekvienos moters svajonė, tačiau neretai dėl lūžtančių, išsisluoksniavusių  nagų  juos norisi slėpti, užlakuoti ar priauginti naujus. Tačiau skubėti neverta – jau yra sukurta  pažangi nagų stiprinimo sistema IBX, pajėgi išgydyti ir sustiprinti Jūsų nagus.

IBX sistema – kas tai?

IBX sistema yra pirmoji gydomoji priemonė, skirta probleminiams nagams. Tai giliai į nagą prasiskverbiantys nagų gydymo ir stiprinimo preparatai, pajėgūs išspręsti daugelį nagų išvaizdos ir sveikatos problemų. IBX sistemos naudojimas padeda pašalinti tokias nagų problemas kaip nago plokštelės sluoksniavimasis bei skilinėjimas, baltos dėmės. Kartu nagai stiprinami ir skatinamas jų augimas.

IBX sistemos istorija

Nors IBX sistema pasaulinėje rinkoje pristatyta  nesenai, ji jau užsitarnavo palankumą tarp manikiūro specialistų ir moterų. Ją sukūrė nagų ir grožio industrijoje daug metų dirbanti  kompanija „Famous Names“. Tai patyrusi gamtinių ir sertifikuotų preparatų gamintoja ir  daugelio pažangių manikiūro priemonių bei produktų kūrėja.

Kaip veikia IBX sistema?

IBX sistemos preparatais nagas padengiamas  kaip lakas ir veikia tarsi  dvipusė lipni juosta, suklijuojanti pažeistas nago zonas. Nagų paviršius šildomas LED arba UV lempomis ir taip skatinamas preparatų maksimalus prasiskverbiam į nago plokštelę.

Rezultatai

IBX terapija grąžina nagams sveiką išvaizdą bei natūralią spalvą, padeda suklijuoti nago žvynelius, atstatyti nago plokštelę, užpildyti nelygumus, vageles, sumažinti nago paviršiuje atsirandančias baltąsias dėmes. Negana to, IBX sistema standina nago plokštelę, sutvirtindama viršutinį keratino sluoksnį. Po IBX preparatų naudojimo nagai įgauna apsaugą nuo dažnų, bei galimai žalojančių nago paviršių, veiksnių.  Aprašyti  rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros.

Planuojančioms prisiauginti nagus arba dengti juos geliniu laku

Specialistai rekomenduoja IBX sistemos preparatus naudoti ir moterims, norinčioms užsiauginti ilgus nagus arba kaip nagų apsaugą prieš padengiant geliniu laku. IBX sistema yra nepamainoma priemonė planuojančioms atlikti gelinį priauginimą ar gelinį lakavimą.

IBX preparatai naudojami siekiant geresnio natūralaus nago sukibimo su geliniu laku, kitomis modeliavimo priemonėmis, kokybiškai nagų priežiūrai bei apsaugai. IBX sistema naudojama prieš nagų lakavimą geliniu laku arba iš karto po gelinio lako nuėmimo.

Taigi, IBX nagų stiprinimo sistema  yra pažangi nagų puoselėjimo priemonė,  kurios pagalba, greitai atauginsite ilgesnius ir sveikesnius nagus, pašalinsite nagų problemas ir trūkumus. IBX sistemos paslaugą teikti ir preparatus naudoti leidžiama tik sertifikuotiems meistrams, tad, jau dabar užsiregistruokite  procedūroms ir po pirmosios procedūros džiaukitės gražėjančiais nagais.

Procedūra atliekama grožio salone "Žierė" Vilniuje (www.ziere.lt)