Hialurono injekcijos: ne tik lūpų putlinimas, bet ir jaunos, simetriškos, drėgnos lūpos

REVU klinika lupu putlinimas

Lūpos – svarbi ir išraiškinga mūsų veido dalis, tačiau jų išvaizda mus tenkina toli gražu ne visada.

Daugelis žino apie tai, jog hialurono injekcijomis atliekamas lūpų putlinimas, tačiau ne visi girdėjo, kad tai itin efektyvus sprendimas sprendžiant ir tokias problemas, kaip lūpų asimetrija, išsausėjimas ar atsiradusios raukšlelės.

Hialurono rūgšties yra kiekvieno žmogaus organizme, jos molekulės pritraukia vandenį, todėl ši rūgštis nepamainoma palaikant reikiamą odos drėgmę ir stangrumą.

Su laiku hialurono rūgšties atsargos organizme mažėja, ko pasekoje oda suglemba, netenka elastingumo, ima formuotis smulkios raukšlelės. Ne išimtis yra ir lūpų srityje esantys audiniai. Todėl hialurono rūgšties užpildai – tai veiksmingas sprendimas, padedantis išsaugoti jaunas, putlias, proporcingas lūpas, galintis atkurti net lūpų simetriją.

Kaip jie veikia?

Dėl anksčiau minėtų savybių hialurono užpildai sprendžia tokias problemas, kaip asimetriškos, itin sausos, smulkių raukšlelių nusėtos ar suglebusios lūpos. Šiuo būdu galima paryškinti ir trokštamas, konkrečias lūpų sritis, akcentuoti lūpų kontūrą. Jas taip pat renkasi žmonės, turintys itin plonas ar labai kontrastingo storio lūpas.

Procedūros metu hialurono rūgštis smulkia adata sušvirkščiama į lūpas, prieš tai jas nuskausminus. Suleista rūgštis kaipmat suteikia papildomo tūrio, smarkiai drėkina odą, užpildo raukšleles ir paryškina spalvą.

Rezultatas tampa matomas iškart po procedūros ir laikosi iki 12 mėnesių. Svarbiausia, jog šis metodas – greitas, mažai invazinis, o lūpos įprastai sugyja per kelias dienas, kol praeina patinimas, paraudimas. Tai vienas paprasčiausių, ilgą rezultatą užtikrinančių būdų norint pakeisti lūpų išvaizdą be chirurginės intervencijos.

Natūralumas

Išgirdus apie hialurono injekcijas, neretai klaidingai manoma, kad jų rezultatas tai – pripūstos, nenatūraliai atrodančios, vadinamosios ančiuko lūpos. Šie užpildai tikrai efektyviai sprendžia plonų lūpų problemą, tačiau vadinamosios „ančiuko lūpos“ – ne taisyklė, o rezultatas to, kai į viršutinę lūpą yra sušvirkščiama per daug hialurono arba, kai per smarkiai pabrėžiamas lūpų kontūras.

Taip gali nutikti tuomet, kai klientas arba gydytojas neatsižvelgia į natūralią lūpų formą, siekiama ją kardinaliai pakeisti. Todėl prieš procedūrą savo lūkesčius ir galimybes dėl trokštamų lūpų išvaizdos būtina aptarti su specialistu. Pravartu atsiminti, jog gražiausias ir natūraliausias efektas pasiekiamas tuomet, kai lūpų putlinimas atliekamas siekiant tobulinti vaizdą, o ne pakeisti ekstremaliai.

Svarbu šiai procedūrai pasirinkti tik licencijuotus specialistus, kurie laikosi visų reikalingų saugumo reikalavimų, naudoja originalius, saugius preparatus. Patyrusius specialistus rasite integralios estetikos klinikoje REVÙ CLINIC.