Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

VIN patikra

Didžioji dalis Lietuvos gyventojų, dažniausiai pasirenka pirkti naudotą automobilį, o ne naują. Tai yra dėl įvairių priežasčių, viena iš pagrindinių, kad jie yra pigesni. Ne visi sau gali leisti pirkti naujus automobilius iš salonų ar atsiplukdyti iš kitų šalių.

Nupirkti naudotą automobilį yra kur kas sunkiau, negu atrodo. Vartydami skelbimus, galite pastebėti, kad dauguma iš jų yra pavargę arba turintys kitokius defektus. Žinoma atsiranda dar pasunkinančias mums salygas, tai pardavėjai. Kuo toliau, tuo daugiau lenda blogų pardavėjų, kurie stengis parduoti blogą automobilį, norėdami iš to kuo daugiau pasipelnyti.

Važinėdami žiūrėti automobilių į kitus miestus, mes išvaistome ne tik savo brangų laiką, tačiau ir nukenčiame ir finansiškai, kadangi reikia susimokėti už kuro išlaidas.Automobilio patikra pagal kėbulo numerį yra puiki paslauga, kas nori išvengti blogų pardavėjų ir turėti daugiau informacijos, kurios niekur kitur negalima gauti.

VIN patikra portale, galite įsigyti ataskaitą, kuri suteiks jums tikrai naudingos informacijos. Prieš pirkdami naudotą automobilį arba motociklą, siūlome jums pirmiausiai jį pasitikrinti.

Kur galima surasti VIN kodą?

VIN kodai yra visuomet pateikiami transporto priemonių dokumentuose – techniniame pase. Kartais prie skelbimų ir patys pardavėjai prisega identifikacinius kodus. Galite rasti ir ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje.

Ataskaitos privalumai

Automobilio tikrinimas mūsų portale, suteiks tikrai labai naudingos jums informacijos. Išvengsite blogo automobilio įsigijimo ir neliksite apgauti. Juk mes nežinome ar automobiliui yra sukta rida, o gal jis buvo taksi arba buvo smarkiai daužtas?

Atsiminkite, kad ir patys pardavėjai kartais gali nežinoti visos informacijos, todėl negalės papasakoti jums plačiau apie automobilį. Kai įsigyjate atasakaitą, ir pamatote visą informaciją, jujms bus kur kas lengviau nuspręsti , ar automobilis jus domina ar ne.

Ataskaitoje jūs išvysite tikrą automobilio arba motociklo ridą. Sukčiai pardavėjai mėgsta atsukti ridas, o gali pasitaikyti ir tokių atvejų, kuomet ji buvo atsukta daugiau nei du kartus. Išvysite visą ridos augimo istoriją. O tai reiškia, kad bus pateikiami visi metai, ir kokia buvo rida. Jeigu rida buvo kada nors sukta, tai jums parodys. Nuo kokios, iki kokios ridos ji buvo atsukinėjama, ir sužinosite ar daug, ar nedaug ji buvo atsukta.

Ne paslaptis, kad niekas nenori vairuoti automobilio kuris turėjo smarkių avarijų praeityje. Nes vairuodami tokį automobilį, mes jaustumėmes tikrai nesaugiai, nes nežinome kaip jis buvo tvarkomas. Sužinosite kokius eismo įvykius patyrė transporto priemonė, kokia žala buvo įvertinta, ir kokios kėbulo dalys per įvykį nukentėjo.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio pirkimas su ataskaita

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leis jums įsigyti automobilį net keliais skirtingais būdais.

  • Automobilį pasitikrinant iš namų – jeigu automobilis yra gan toli nuo jūsų, tarkime 80 ar daugiau kilometrų, siūlome pasitikrinti jį iš namų. Pasiskambinkite automobilio pardavėjui ir pasiteiraukite koks yra identifikacinis kodas. Kartais patys pardavėjai skelbime nurodo VIN kodus, tad galite jį pastikrinti ir be skambučio.
  • Automobilo tikrinimas prie pačio automobilio – jei jau atvykote apžiūrėti automobilį, tuomet siūlome jums jį nuosėkliai apžiūrėti. Jeigu automobilis tikrai jus domina, pasižiūrėkite identifikacinį kodą ant priekinio stiklo, ir tuomet pasitikrinkite jį mūsų portale.

Visuomet yra siūloma įsigyti ataskaitą prieš perkant, kad turėtumėte kuo platesnę informaciją, apie norimą transporto priemonę. Su ataskaita bus lengviau nusiderėti ir kainą. Nepasikliaukite pardavėjų rodomomis ataskaitomis, kadangi gali būti, kad ir jos yra suklastotos. Jei ataskaita pateikia, kad automobilis yra vogtas, tuomet tikrai nepirkite tokio automobilio, kadangi pinigai bus prarasti.