Apyrankės – vienas populiariausių žmonijos papuošalų nuo senų senovės. Archeologai atkasa tūkstančius metų menančių apyrankių iš metalo, jas itin išpopuliarino Kleopatra, o vėliau jos tapo ne tik prabangos simboliu, bet tiesiog neatsiejamų aksesuaru
Vis dėlto istorijoje buvo trumpas laikotarpis, kai apyrankės buvo praradusios savo populiarumą. Faktai byloja, kad tas laikotarpis buvo atsiradus rankiniams laikrodžiams, nešiojamiems ant riešo. Anksčiau laikrodžiai buvo nešiojami kišenėje, o moterys iš visų jų beveik neturėjo. Tačiau atsiradus laikrodžiams su odiniu dirželiu, juos ėmė nešioti ne tik vyrai, bet ir moterys. To pasekoje iš rinkos trumpam buvo išstumtos apyrankės. Na, bent jau aukštuomenėje, kurios atstovai galėjo įpirkti laikrodžius.
Kad ir kaip bebūtų ilgainiui žmonės išmoko derinti apyrankes su laikrodžiais ir šie nustojo būti konkurentais. O XXI amžiuje <a apyrankės ėmė sparčiai populiarėti vyrų tarpe. Vyriškos apyrankės kaip mat užpildė parduotuvių vitrinas, jų galima buvo įsigyti odinių, auksinių, nerūdijančio plieno, akmeninių ir netgi medinių. Praktiškai pasirinkimas didesnis, nei moterims. Šiandien tai yra neatsiejamas klasiško vyro aksesuaras.