4 priežastys, kodėl oda interjere geras pasirinkimas

Odiniai baldai

Oda be jokios abejonės, buvo ir bus puikus pasirinkimas namų baldams. Jie ne tik suteikia namams prabangos ir jaukumo jausmą, tačiau kartu tarnauja ilgai ir gali atlikti savo praktinę funkciją.

Žinoma, toks pasirinkimas dažniausiai kainuoja kiek daugiau nei baldai iš kitų komponentų. Taigi, ar tikrai apsimoka investuoti daugiau į prabangių baldų komplektą? Mūsų manymu, taip ir tam yra keletas labai rimtų priežasčių.

Šiame straipsnyje mes pateiksime 4 pagrindines priežastis dėl ko vertėtų pasirinkti naujus ar naudotus odinius baldus savo namams, vietoje kitų baldų variantų.

1. Oda su laiku atrodys tik gražiau

Oda – natūralus produktas, taigi tokie baldai taip pat senės natūraliai. Jei prieš tai galvojote apie odinių baldų įsigijimą, ko gero jau būsite girdėję apie šių baldų ilgaamžiškumą.

Iš tiesų tai yra visiškai tiesa – odiniai baldai su laiku įgauna vis didesnę vertę, kadangi oda įgaus vintažinę išvaizdą, ar tai galima pasakyti apie daug dalykų gyvenime? Ko gero, kad ne,

Žinoma, kad ir odiniai baldai sens natūraliai, tai nereiškia, jog reikia visiškai apleisti jos priežiūrą. Odą reikia prižiūrėti – valyti, drėkinti ir panašiai.

2. Oda nėra tokia brangi kaip gali atrodyti

Ko gero kiekvienas turime suvokimą , jog odiniai baldai yra brangesnis nei tie kurie bus pagaminti iš kitų medžiagų. Tai yra tik dalinė tiesa. Taip, odinis baldas bus kažkiek brangesnis, tačiau kainų skirtumai tikrai nėra tokie dideli kaip atrodo daugeliui.

Jei žiūrėti kokios didelės parduotuvės kaip, pavyzdžiui, IKEA katalogą, tikrai surasite skoningai ir prabangiai atrodančius baldus už palyginus tikrai nedidelę kainą. Odiniai baldai galbūt iš išvaizdos atrodys prabangiau, tačiau savo kaina mažai skirsis nuo kitų.

Ir žinoma, su laiku oda įgaus tik puikesnę išvaizdą, kaip jau minėjome.

3. Oda yra kur kas tvirtesnė medžiaga nei kitos

Kad ir kaip prižiūrėsime savo baldus, vistiek būna nemalonių atsitikimų. Ar tai užkandžiaujame ar tai mėgaujamės savo mėgstamais gėrimais savo odiniame fotelyje ar sofoje, na ir būna ištepame savo baldus.

Jeigu turėtumėte kitos medžiagos baldą ko gero pultumėte ieškoti kempinės ir valiklio ir bandytumėte staigiai išvalyti atsiradusias dėmes, jūs išnaudotumėte daug laiko ir energijos, o nuotaika garantuotai sugestų.

Tuo tarpu jei turėtumėte odinius baldus, žinotumėte, jog pagrindo panikuoti nėra. Užteks tik paprasto popierinio rankšluoščio ir dar vieno nuvalymo šlapiu rankšluoščiu. Viskas. Sofa vėl kaip nauja.

4. Odinius baldus prižiūrėti nėra taip sunku kaip gali pasirodyti

Atvirkščiai, galima būtų daryti argumentą, jog odinių baldų priežiūra yra kur kas lengvesnės nei tų pagamintų iš kitų medžiagų. Žinoma, tai nereiškia, jog odos galėsite paliksite visiškai neprižiūrėtos.

Yra tokie dalykai kaip odos drėkinimas laikas nuo laiko, paviršių valymas ir jeigu susidarė baldų pažeidimų, jų taisymas pas profesionalus. Taigi, odinius baldus reikia prižiūrėti visai kaip ir bet kurios kitos rūšies baldą.

Na, o jeigu nenorite to daryti pats, visuomet galite kreiptis į profesionalų komandą atliekančią odinių baldą valymą kurie ne tik išvalys ir sudrėkins odą, tačiau atliks ir tam tikrus reikalingus taisymus.

Nesvarbu ar prižiūrėsite savo baldus pats ar paliksite tai profesionalams, tai reikėtų atlikti kas 6-12 mėnesių.

Pabaigai

Aptarėme 4 priežastis dėl ko verta rinktis odinius baldus vietoje pagamintų iš kitų medžiagų. Iš tiesų odiniai baldai atrodo kur kas prabangiau ir jaukiau, tačiau savo kaina skiriasi nuo kitos rūšies baldų palyginus nedaug.

Ir nors jiems reikalinga profilaktinė priežiūra kas maždaug pusę metų, ji yra vistiek paprastesnė nei kitų baldų variantuose.
 

 

This entry was posted in Namai