Verslo dovanos – būti originaliam ar plaukti pasroviui?

Dar visai neseniai verslo dovanas klientams ar partneriams dovanodavo tik stambios ir dažniausiai tarptautinės įmonės. Bet laikai, žmonės ir požiūriai keičiasi, todėl ir dovanojimo kultūra vis labiau skinasi kelią į kiekvieną įmonę.

Tiek didelės, tiek ir visai mažos įmonės vis labiau supranta, kad vertinti reikia ne tik ištikimiausius klientus ar verslo partnerius, bet ir įmonės darbuotojus.  Verslo dovanos dovanojamos pačiomis įvairiausiomis progomis: įmonės gimtadienio, darbuotojo ar verslo partnerio jubiliejaus ar kita proga. Juk dėmesys yra toks svarbus!

Verslo dovanos būna labai įvairios – nuo tušinukų su įmonės logotipu iki brangių gaminių, gamintų pagal užsakymą, su įmonės simbolika. Viskas priklauso nuo įsitikinimų, principų ir, beabejo, finansų. Ne visos įmonės gali sau leisti prabangius pirkinius arba gamintus pagal užsakymą, nes tokios dovanos dažnai būna brangios, todėl ne visiems prieinamos. Bet originalumas juk ne visuomet atsiremia į didžiulius finansus, o būtent originalios dovanos yra labiausiai vertinamos, nes visuomet nustebina, yra įsimintinos.

Verslo dovanos – tai erdvė saviraiškai, originalumui ir, sakyčiau, net praktiškumui. Juk geriausios dovanos yra tos, kurios yra naudingos! Tad kodėl gi be didžiulių finansinių injekcijų neparodžius savo ištikimiausiems klientams ir verslo partneriams, kad vertinate ne tik juos? Juk Jums rūpi ir jų šeima bei namų saugumas. Padovanoję stilingą gesintuvą iš https://vytenugesintuvai.lt su savo įmonės atributika ar taikliai parinktu užrašu, Jūs tikrai nustebinsite, bet kartu ir padovanosite kai ką vertingo. Jūsų parinkta verslo dovana pačio blogiausio ir niekieno nelaukiamo scenarijaus metu, padės išsaugot turtą, o gal net ir gyvybę.

Tad rinkime dovanas atsakingai, apgalvotai, būkime originalūs ir įsimintini. Verslo dovanos yra geresnės, kai dovanojamos rečiau, tačiau apgalvotai. Nes dovanojant rečiau, gali parinkti tai, kas vertingiau. Kad ir personalizuotas gesintuvas – stovėdamas kažkur namų kamputyje tyliai primins apie Jūsų įmonę. Norite būti nepamiršti? Galite sau tai pasidovanoti.