Sodybos nuoma

Lietuvoje sodybos nuoma pasinaudoti geriausia yra vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje – tada kainos yra žemiausios. Jeigu mąstote kur būtų galima pailsėti, turėtumėte pasidomėti kaimo turizmo sodybų pasiūlymais – jos veikia tiek žiemos, tiek ir vasaros metu. Tiesa, norintiems tuo pačiu pasinaudoti ir kažkokiomis pramogomis, reikėtų ieškoti ir kiek įmantresnių sodybų, nes ne visos siūlo tas pačias paslaugas. Kaimo turizmo sodybos nėra skirtos vien tik poilsiui – jas nuomotis galite ir organizuojant kažkokią šventę. Didelėms šventėms pritaikytos sodybos kainuoja brangiau, tačiau tai nepaneigia fakto, jog toks pasirinkimas būtų geriausias.

Sodybos nuoma naudojasi tiek ieškantys šventinės, tiek ir ieškantys poilsinės vietos Lietuvoje. Sodybos yra geras pasirinkimas todėl, kad Lietuvoje jų yra daug, todėl pasirinkimo atžvilgiu, tikrai galite išlošti, nes vienos siūlo didesnes, kitos – gerokai mažesnes nuomos kainas. Dabar sodybose jūs galite rasti viską kas būtina šventėms ir poilsiui. Pirmiausia, šventinės vietos pasižymi tuo, kad jos turi įkurtas pokylių sales. Tai reiškia, kad ten rasite ir visus stalus, kėdes, šokių sales, sceną ir t.t. Kai kuriose sodybos yra teikiamos ir maitinimo paslaugos, tad ruošiantis šventei, jums nukristų papildomas galvos skausmas dėl virėjų paieškos. Žinoma dėl visko reikėtų tartis su sodybos šeimininkais.

Tos sodybos, kurios įprastai yra išsinuomojamos poilsiui, dažniausiai gali pasiūlyti ir specialias pramogas. Tokiose sodybose dažniausiai galima pasimėgauti aktyviu laisvalaikiu – vandens pramogomis, sportu ir t.t. Matote, kai kuriose vietose yra įrengti net visi žaidimų aikštynai – tinklinio, krepšinio ar net futbolo aikštelės. Taip pat kai kurios sodybos siūlo plaukiojimą vandens telkiniais, pasivažinėjimą dviračiais ar laipiojimą specialiomis konstrukcijomis. Kiekvienoje vietoje jūs galite rasti skirtingą pramogų sąrašą, tad čia jau patiems reikėtų nuspręsti, kurioje vietoje ilsėtis būtų maloniau.

 

Sodybos nuoma šventėms bei poilsiui dažniausiai skiriasi ir savo kaina. Šventinės sodybos yra brangesnės, nes jos nuomojamos būriui žmonių. Tokios vietos siūlo ir nakvynės paslaugas dideliam skaičiui žmonių. Poilsinės vietos yra pigesnės – čia nuomos kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir trukmės pasirinkimo.