Kambario durų pasirinkimas privers pasukti galvą

medinės kambario durys

Atnaujindami savo namus, vis dažniau renkamės sujungto interjero idėją (virtuvė – svetainė, svetainė – valgomasis ir kita), tačiau tai nereiškia, jog durų gamintojai sėdi be darbo – vidinės durys vis dar reikalingos ir šių poreikis, akivaizdu, išliks visada.
Tik užvėrę kambario duris galime pailsėti nuo praėjusios dienos chaoso ir pabūti ramybėje su savimi – patogiai išsitiesę lovoje ar šiltoje vonioje. Į ką atkreipti dėmesį žmonėms, besirenkantiems vidines duris, pataria specialistai bei kodėl medinės kambario durys išlieka vienos populiariausių?

Išsirinkus lauko duris, turinčias apsaugoti nuo tokių veiksnių kaip triukšmas, šaltis, ilgapirščiai ir panašiai, vidinių įsigijimas gali atrodyti visiškai paprastas, tačiau susidūrus su šių įvairove, darosi akivaizdu, jog taip pat teks pasukti galvą. Gerai apgalvokite atsakymus į žemiau pateiktus klausimus.

Kokią sumą ketinate investuoti į vidaus durų įsigijimą? Medinės kambario durys – brangesnis, tačiau kokybiškesnis pasirinkimas.

Ar esate linkę dažnai keisti savo namų interjerą? Manant, jog po poros metų norėsite kardinalių interjero permainų, specialistai rekomenduoja per daug neišlaidauti vidaus durims. Ir, priešingai – rinktis brangesnes medines duris tuo atveju, kai norima ilgaamžio, pastovesnio sprendimo. Tinkamai prižiūrimos bei reguliariai atnaujinamos medžio masyvo durys gali tarnauti net iki 100 (!) metų, o iš spygliuočių medienos pagamintos – apie 30 metų.

Ar namuose yra potencialių rizikos veiksnių? Naminiai gyvūnai bei maži vaikai – uždelsto veikimo „bomba“ kalbat apie išpuoselėtą interjerą. Jei bijote, jog naujos durys greitai bus subraižytos, apipieštos ar kitaip pažeistos, pagalvokite, galbūt geriau rinktis pigesnį, mechaniniam poveikiui atsparesnį variantą (pavyzdžiui plastikines duris).

Kokią interjero viziją planuojate įgyvendinti savo namuose? Medinės vidaus durys puikiai dera tiek klasikiniame, tiek moderniame, minimalistinio skandinaviško stiliaus interjere. O plati, natūralių spalvų gama leis nesunkiai rasti harmoningą darną su grindų bei sienų atspalviais.

Patarimų, į ką orientuotis renkantis vidaus duris, pilnos interneto platybės, tačiau galutinis sprendimas priklauso nuo individualių poreikių. Tiesa, populiariausiu pasirinkimu vis dar išlieka medinės durys, pasižyminčios ne tik išskirtine kokybe, bet ir natūralia elegancija, puikiai derančia su įvairiais interjero stiliais.

This entry was posted in Namai