Renkame dovanas brangiausiems: Kalėdų dovanos tėvams

dovanos

Kalėdos – viena laukiamiausių metų švenčių, kuri daugeliui asocijuojasi su paslaptingumu, dovanomis, šiluma, jaukumu ir pan. Tai išties stebuklingas metas, kada priimta nustebinti artimus, mylimus žmones dovanomis. Todėl prieškalėdiniu laikotarpiu prekybos centruose šurmuliuoja daugybė žmonių, ieškančių originalių, mielų, praktiškų dovanų. Norint išvengti spūsčių prie kasų ir taupyti savo brangų laiką, dovanas galima įsigyti internetu. Virtualioje erdvėje ypač gausus įdomių, linksmų, mielų ir kt. kalėdinių dovanų asortimentas. Kaledu dovanos tevams – tai daugeliui aktuali tema, nes visi norime tėvus nustebinti, nudžiuginti puikia dovana.

 

Kalėdų dovanos tėvams: bendros ar atskiros?

Kaledu dovanos tevams gali būti dovanojamos atskirai, t. y. viena dovana tėčiui, o kita – mamai. Tačiau galite pasirinkti ir vieną bendrą dovaną, nes drauge turiningai praleistas laikas tėvams tikrai bus neįkainojamas. Šiandieninis gyvenimo rimtas suponuoja tai, kad mažai pailsime, daug laiko praleidžiame darbe, o su antrąja puse pasimatome tik vakarais namuose, kur kiekvienas taip pat turime savo darbų. Tokios dovanos kaledoms tevams suteiks puikų bendrą laiko praleidimą, bus labai vertingos.

 

Bendra Kalėdų dovana tėvams

Jei nuspręsite tėvus nudžiuginti bendra dovana, tai turėsite labai platų pasirinkimo asortimentą. Padovanokite tėvams savaitgalį Druskininkų kurorte su nakvyne prabangiame viešbutyje ar sanatorijoje, su SPA malonumais ir pan. Tai bus ideali dovana tėvams, kurie daug laiko skiria darbui, mažai poilsiui, kurie dažnai keliauja darbo reikalais ir rečiau būna namuose. Šis drauge praleistas savaitgalis ne tik padės atsipalaiduoti, pailsėti, tačiau ir bus puiki galimybė tėvams pabūti drauge.

Jei tėvai turi sveikatos problemų, pavyzdžiui, kamuoja nugaros ar kiti skausmai, padovanokite gydomąsias procedūras sanatorijose arba masažus SPA centruose. Tai bus ne tik puiki, tačiau ir praktiška bei labai naudinga dovana, įrodanti, kad Jums rūpi tėvų sveikata ir gerovė.

Puikios dovanos dviems, susijusios su degustavimu. Jei tėvai neabejingi saldumynams, padovanokite šokolado fondiu dviems. Jei norite drauge ir romantiškos dovanos, padovanokite tėvams sūrių ir vynų degustaciją. Puikia dovana bus ir romantiška vakarienė dviems prabangiame restorane. Ši dovana ypač nudžiugins, jei tėvai retai kur nors išeina drauge dėl tam tikrų galimybių stokos.

Jei tėvai neabejingi menui, kultūrai, padovanokite jiems bilietus į koncertą, teatrą ar parodą.

 

Atskiros Kalėdų dovanos tėvams

Jei visgi nuspręsite padovanoti tėvams atskiras dovanas, taip pat turėsite labai platų pasirinkimą. Taigi, renkame dovaną mamai! Ne paslaptis, kad moteris žavi romantika, grožis, estetika ir pan. Todėl mamą nudžiuginsite padovanoję, pavyzdžiui, grožio procedūrų SPA centre. Jei mama daug laiko skiria darbui ir stokoja poilsio, padovanokite apsilankymą masažo salone.

Jei Jūsų mama mėgsta aktyvų laisvalaikį, tada nudžiuginkite ją padovanodami šokių pamokas. Čia pasirinkimo galimybės labai plačios: moterų itin mėgstamos tango arba aistringojo flamenko pamokos, taip pat labai populiarios solo latino šokių pamokos ir kt.

Moteris visada nudžiugins papuošalai arba net galimybė juos susikurti pačioms. Todėl galite mamai nupirkti papuošalą arba padovanoti papuošalų kūrimo, vėrimo pamokas. Labai moteriškos dovanos yra dekupažo, tapybos ir pan. pamokos.

O dabar renkame dovaną tėčiui. Jei Jūsų tėtis aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, tai puikia kaledu dovana teciui bus slidinėjimas! Tai puikus laiko praleidimas, suteiksiantis neįprastai daug teigiamų emocijų. Taip pat aktyviam tėčiui padovanokite galimybę sudalyvauti sniego motociklų safaryje! Tai liks viena nuostabiausių ir nepamirštamų dovanų.

O jei Jūsų tėtis labiau mėgsta pasyviai leisti laiką, padovanokite apsilankymą masažo salone, pirtyse. Tėtis puikiai pailsės, atsipalaiduos ir gerai praleis laiką.

O gal tėtis užkietėjęs žvejys?Tuomet jam puikia dovana bus dienos žvejyba Baltijos jūroje arba su žvejyba susijusio žurnalo prenumerata.

Kalėdų dovanos tėvams – neišsemiamos galimybės nudžiuginti brangiausius žmones Kalėdų proga.