Kaip greitai numesti svorio

Svorio metimo budai, patarimai, receptai yra čia: viskas apie lieknėjimą  

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas darosi vis greitesnis. Skubame, lekiame kartais taupydami laiką itin svarbiems dalykams jo skiriame per mažai. Daugelis žmonių susiduria su mitybos problemomis, kurios sąlygoja ne vien tik svorio didėjimą bet ir įvairias sveikatos problemas. Atsiradus antsvoriui pirmiausia užduodamas klausimas – „kaip numesti svorio” arba „kokia geriausia bei efektyviausia dieta?” Pirmiausia reikėtų užduoti klausimą – kodėl jis atsirado? Klaidinga manyti kad antsvoris atsiranda vien dėl netinkamo maisto.

 

Mokslininkai palyginę antsvorį turinčių bei normalaus svorio žmonių žarnyno bakterijas pastebėjo ženklų skirtumą tarp baketrijų, kurios atsakingos už skaidulinių medžiagų skaidymą į riebalus ir cukrų kiekio. Viršsvorį turinys žmonės turėjo padidėjusį Frimicus bakterijų skaičių, todėl maisto medžiagos perdirbamos taip, kad nemaža dalis tenka cukraus bei riebalų rezervams organizme, priešingai nei pas žmones, kurių kūno svoris yra normalus.

Radus atsakymą į šį klausimą galima toliau spręsti atsiradusią problemą. Yra daugybė būdų: dietų receptų, fizinių pratimų, medicinos priemonių, maisto papildų ir t.t. kurie padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų. Natūralu jog dauguma žmonių nori geriausio rezultato per kaip įmanoma trumpesnį laiką. Vieni nori sumažinti svorį, kiti pageidauja patobulinti savo kūno linijas (pavyzdžiui sumažinti juosmens apimtis).

Metant svorį labai svarbi medžiagų apykaita, kurios greitis rodo, kaip greitai organizmas išeikvojate gautą su maistu energiją. Vieni būdai paremti kolorijų mažinimu – maisto kiekio suvartojimo reguliavimu, kiti kolorijų deginimu – t.y. fizininiu krūviu. Kai kurie būdai kombinuoja abu variantus. Labai griežtos dietos sulėtina medžiagų apykaitą, todėl deginami ne tik nepageidajami riebalai, tačiau mažėja ir raumenų masė.

CHITOZAN kapsulės

Jei norite, kad jūsų svoris pajudėtų iš mirties taško, būtina su juo kovoti kompleksiškai – pradėti medžiagų apykaitos normalizaciją. Nuo senų laikų yra žinoma, kad geriausia priemonė sumažinti nutukimą yra Chitozanas (natūralus maistinių skaidulų šaltinis). Tai unikali priemonė, pašalinanti iš organizmo riebalus, gaunamus su maistu. Chitozanas – analogų neturintis gamtinis produktas, mažinantis cholesterino kiekį kraujyje. Virškinamajame trakte veikia kaip „kempinė sugerianti riebalus” – taip apsaugo nuo riebalų įsiurbimo į kraują. Susirišdamas su riebalais, chitozanas paverčia juos visiškai nevirškinama forma ir šalina jų kaloringumą. Tai skatina liesėjimą.

Kaip numesti svorio greitai