East Island

east island
SPA… Išgirdus šių trijų raidžių trumpinį, vaizduotė iškart mus nukelia į jaukią atmosferą, įsivaizduojame masažus bei kitas relaksacines procedūras, tobulai leidžiamą laiką, ramybę, atsipalaidavimą ir pan. East island – visa tai užtikrinanti relakso ir poilsio oazė. East Island spa yra įsikūręs Vilniuje ir Druskininkuose.
East Island koncepcija
East Island veiklos koncepcija grindžiama Rytų filosofija bei išmintimi. Klientams čia siekiama pasiūlyti kaip įmanoma platesnį ir išskirtinį rytietiškų paslaugų asortimentą. Rytų kultūra – itin savita bei unikali. Todėl spa centro veiklos koncepcija remiasi dar ir pozicija, kad niekas negali taip gerai jos perteikti kaip tik pats Rytų šalies gyventojas. Todėl East Island didžiuojasi, galėdami savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės masažus, kuriuos atlieka masažų meistrai iš Kambodžos, tolimojo Tailando ir nuostabiosios Indijos.
Masažas – pajuskite Rytų dvasią
East Island savo klientams siūlo platų masažų pasirinkimą, todėl kiekvienas rasite būtent tai, kas geriausiai patenkins Jūsų poreikius.
Ajurvediniai meistrų iš Indijos masažai padės atsikratyti streso, įtampos, neigiamų minčių. Masažai atliekami taikant klasikinę, taškinę bei kitas masažų metodikas.
Tailando meistrų atliekami masažai puikiai atpalaiduos, po jų jausitės kokybiškai pailsėję. East Island siūlo Tailando žolelių masažą, keturių rankų atliekamą viso kūno masažą, viso kūno aliejaus masažą ir kt.
Kambodžos meistrų masažai rekomenduojami tiems, kurie siekia atsikratyti streso bei tapti energingesni. Šiems masažams naudojama speciali technika, kuri remiasi tam tikrų kūno taškų spaudymu.
Aromaterapiniai masažai turi dvigubą poveikį – jie ne tik puikiai atpalaiduoja, tačiau ir gerina sveikatą. Naudojami eteriniai aliejai mažina raumenų skausmą, teigiamai veikia odą, todėl puikiai tinka sergantiems akne, egzema ir pan.
 
East Island grožio salonas – Jūsų grožiui puoselėti ir paryškinti
East Island grožio puoselėjimui siūlo profesionalias kosmetologijos paslaugas. Šiuolaikinės moterys nuolat skuba, patiria didžiulį darbinį krūvį, atlieka daugybę darbų ir pan. Nenuostabu, kad dažnai jaučiasi pavargusios, o nuovargis turi didelę įtakos ne tik bendrai savijautai, tačiau ir, pavyzdžiui, odai.
Ar Jūsų oda prarado spalvą? O gal pernelyg sausėja? Jaučiate tempimą? Tuomet Jums reikalingos kosmetologinės procedūros. East Island SPA centre siūlomos aukščiausios kokybės veido priežiūros procedūros, kurių metu nuo Jūsų odos pašalinami nešvarumai, išvaloma oda, ji atgaivinama. Centre galite pasirinkti iš plataus asortimento veido priežiūros procedūrų: veido valymas, mezoterapija, deimantinė dermabrazija, procedūros veidui su aukso dulkėmis ir kt.
Nerimaujate, kad laikui bėgant Jūsų oda sensta? East Island grozio salonas siūlo specialius veido masažus su eteriniais aliejais papildyta kokybiška kosmetika. Ne paslaptis, kad eteriniai aliejai puikiai tinka odai, teigiamai ją veikia, optimizuoja odos ląstelių atsinaujinimo procesus, gerina kraujo cirkuliaciją ir ženkliai prisideda, sprendžiant aknės, egzemos problemas.
East Island grožio salone siūlomos ir plaukų priežiūros paslaugos, juk plaukai – ypatingai svarbi Jūsų įvaizdžio dalis! Grožio salone galite užsisakyti tokias paslaugas: plaukų plovimas bei sušukavimas, kirpimas, plaukų kaukės, galvos masažas, plaukų dažymas.
Manikiūras ir pedikiūras – vienos populiariausių grožio salono paslaugų. Būtent rankos neretai mus reprezentuoja, todėl jos turi atrodyti nepriekaištingai. Grožio salone galite užsisakyti tokias paslaugas kaip nagų lakavimas, manikiūras su lakavimu, parafino vonelė rankoms, populiarusis gelinis lakavimas ir kt.
 
Kodėl verta rinktis East Island paslaugas?
East Island pirmiausia verta rinktis todėl, kad čia Jūs gausite aukščiausios kokybės SPA paslaugas. Maža to, procedūras atliks tikri savo srities profesionalai. Šiame SPA centre vertinamas kiekvienas klientas ir jam suteikiamas ypatingas dėmesys. Apie East Island atsiliepimai ypač geri ir nepalieka abejonių, kad čia apsilankyti verta, jei mylite savo kūną!
 
East Island kontaktai
Kaip jau minėjome, East Island rasite Vilniuje, Forum Palace ir Druskininkuose, Druskininkų vandens parke. East Island kontaktai pateikiami SPA centro internetinėje svetainėje.