3 idėjos linksmam vaiko gimtadieniui

gimtadienio sventeVaikams gimtadienis yra viena iš svarbiausių švenčių. Dažnai tėvams pritrūksta idėjų kaip padaryti linksmą ir įdomų gimtadienio vakarėlį.

Šiame straipsnyje mes duosime jums 3 idėjas, kurios padės sukurti nepamirštamai linksmą ir įdomų gimtadienio vakarėlį, o taip pat pasidalinsime patarimais, kurie padės patobulinti, bet kurį vaiko gimtadienį.
 

Bendri patarimai:

 • Planuokite vakarėlio laiką nuo 14 iki 17 valandos, siūlo Danielle Walker, knygos Against All Grain: Celebrations autorius. Pasak jo, laikas prieš pietus ir vakarienę yra tinkamas, nes svečiai nejaučia didelio noro valgyti ir yra aktyvesni.
 • Naudokite įvairių spalvų dekoracijas, jos pagyvins vaiko vaizduotę ir sukurs smalsumo jausmą.
 • Jeigu yra galimybė organizuokite gimtadienio vakarėlį ne vieni. Pagalba iš jūsų kaimyno, vyro, auklės ar tėvų padės gimtadieniui judėti greičiau, o taip pat kažkas galės prižiūrėti vaiką, kol jūs pjaustysite tortą.
 • Nepamirškite planuoti gimtadienio vakarėlio su vaikais, juk jie geriausiai žino, koks linksmas gimtadienio vakarėlis turi būti.

Idėjos:

 1. Žaidimų kambariai. Pradėkime nuo to, jog gimtadieniai gali vykti ne tik jūsų namuose, bet ir žaidimų kambariuose ar gamtoje. Vis dažniau žmonės renkasi žaidimų kambarius, kuriuose viskas praktiškai jau yra. Jums nereikės rūpintis dekoracijomis, nes viskas bus pritaikyta už jūs.

  Viskas ko jums reikės tai pasirūpinti užkandžiais, gimtadienio tortu ir gerimais, nebent tai įskaičiuota į žaidimų kambario paslaugas. Namų aplinka gali pabosti vaikui, o ir tėvai neturi didelio noro tvarkytis ar puošti gimtadienio patalpas.

 2. Maisto dirbtuvės. Tai yra idėja skirta tėvams, kurie ne tik nenori ruošti maisto savo vaikams, bet ir nori lavinti savo vaikų kūrybiškumą. Idėjos principas labai paprastas: jums reikės užminkyti tešlą sausainiams, keksiukams ar pačiam turtui ir duodi vaikams maistinius dažūs, pabarstukus ar įvairius kremus su kuriais jie galės kurti savo kulinarinius šedevrus. Toks vakarėlis labai užims vaikus ir leis jiems turiningai praleisti laiką.
   
 3. Animatoriai ir personažai. Ne paslaptis, jog vaikai turi savo mėgiamus animacinių filmų ar žaidimų herojus. Vakarėlis su animatoriumi ar personažu leis pasijusti kitame pasaulyje, kurį vaikai be galo mėgsta. Be superherojų ar animacinių veikėjų galima pakviesti į vakarėlį iliuzionistą, klouną ar mokslinio šou vedėją.

  ​Geras vaiko gimtadienis nebūtinai priklauso nuo didelio biudžeto ar svečių skaičiaus, svarbiausia planuojant gimtadienį atsižvelgiant į vaikų norus ir kūrybiškumą.
  vaikai daro gimtadienio torta