Vilkikų remontas. Kai atvykimas iki dirbtuvių irgi problema.

Savo kompanijos garaže turint krovininių automobilių – vilkikų, sunkvežimių – laikas nuo laiko susiduriame su kokybiško serviso ir patikimo remonto paslaugas teikiančios įmonės paieškomis. Ir tokių vietų, galinčių tinkamai aptarnauti vilkikus – vienetai. Didelis klausimas įvykus auto įvykiui yra vilkiko transportavimas nuo kelio iki vilkikų serviso vietos.

Tokių gabaritų transportas yra gerokai pavojingesnis nei lengvasis automobilis, bei vilkikų transportavimas remontui reikalauja specifinės įrangos ir žinių, o tokią atsakomybę prisiimti gali tik profesionalus vilkikų/sunkvežimių remonto servisas.

„Mes vertiname šiuos ir visus kitus aspektus teikdami paslaugas savo klientams. Nemažai mūsų klientai yra nuolatiniai, taip auga ir aptarnaujamų vilkikų skaičius ir tai rodo mūsų pasirinktos veiklos krypties teisingumą.“ – pabrėžia Ričardas Ž., valdantis vilkikų ir sunkvežimių dalių bei serviso įmonę „Ferikas“. Tai Kauno rajone įsikūrusi įmonė, turinti jau daugiau bei 20 metų praktiką. „Jokio darbo negalima daryti netinkamai ar prastai, nes taip bus nuviltas klientas ir, tikėtinas nesaugios sunkiasvorės transporto priemonės bei jos turimo krovinio sukeltas pavojus kelyje. Siekiant išvengti tokių dalykų, mūsų kompanija nuolat investuoja į darbuotojų kvalifikaciją ir naujas technologijas – mūsų pasitikėjimą pelnė Skandinavijos kompanija JOSAM, jos įrenginius savo vilkikų servise ir naudojame. Tobulėjant transporto priemonėms, mes turime eiti koja kojon su naujovėmis.“ 

 

„Taip pat, darome vilkikų serviso paslaugas universalesnes, o įmonės paslaugas platesnes. Transporto įmonės savininkas susiduria su įvairiausiomis problemos vos tik vilkikas patenka į auto įvykį – tai ne tik remonto darbai, detalių keitimas, bet ir priemonės nuvežimas iš įvykio vietos, žalos derinimas su draudimo atstovais ir automobilio brangios prastovos, kol jis negali dirbti. Tik stambioje kompanijoje šiais reikalais rūpinasi už transportą atsakingi darbuotojai, tačiau mažesnėje įmonės, tuo tenka užsiimti pačiam vadovui ir gaišti savo brangų laiką. Šie darbai klojasi gan standartine eiga – informavus draudimo kompaniją, ji atlieka žalos įvertinimo darbus ir pateikia savo pasiūlymą. Siekiant atlikti visus darbus kuo patikimiau ir paprasčiau įsiveliama į detalių paieškas, vilkikų serviso ieškojimo, reikia papildomai įvertinti ar pirkti daužtą priemonę ir jos detalėmis tvarkyti savo transportą. Visa tai suvalgo daug darbo laiko, kuris turi būti skirtas sklandžiam vadovavimui.

Galime išvengti visų šių papildomų veiklų, tiesiog įvykus avarijai ar patyrūs kitą gedimą kreipiantis į mūsų įmonę, nes mes turime visas galimybes ir remontuoti jūsų vilkiką suderinę sąmatą, ir jį pirkti, bei visa tai atlikti suderinus su draudimo kompanijomis. „Ferikas“ turi savo vilkikų ardymo aikštelę bei naujų ir naudotų detalių didelį sandėlį, taip pat galima reikiamas detales ir užsakyti pristatymui. Dėka šio universalumo ir serviso paslaugų galime viską atlikti greitai vienoje vietoje. Taip taupomas kliento laikas ir mažinamos transporto prastovos.   

Tikrai dažnai sulaukiame skambučio po auto įvykio pirmi ir klientas konsultuojasi su mumis dėl tolimesnių galimų situacijos sprendimų, nes mes galime būti tarpininkais ir suteikiame labai aiškią susistemintą informaciją turėdami atsakymus į klausimus kylančius tokiose situacijose.“

 

„Dar prieš vilkikų remonto darbus, svarbi pagalba klientams yra vilkiko ar sunkvežimio transportavimas iš auto įvykio vietos. Specialiai gabenti tokiam sunkiasvoriam transportui turime visą įrangą. Toks specialus vilkikas yra mūsų didelis turtas, kuris kiek tik galima greičiau gali atvykti pargabenti jūsų nevažiuojančio vilkiko ar sunkvežimio.

Daug vilkikų važinėja ne tik po Lietuvą, bet ir po visą Europą ir nutinka įvairiausių įvykių kelyje. Jei tai įvyksta jau kitoje šalyje – problemų tarsi padaugėja kelis kartus, bet mes padedame klientams tokiose situacijose. Ne visais atvejais galime privažiuoti su savo transportu, bet mūsų partnerių ratas platus ir tokias paslaugas galime suorganizuoti. Taip su partneriais kuriame sinergiją savo paslaugoms – kliento transportas pristatomas patikimai mūsų rekomenduotų partnerių, partneris gauna gerą užsakovą, o mes susigražinę vilkiką į savo dirbtuves, galime jį greitai ir patikimai sutvarkyti.

 

Džiugu darbe kai sugrįžta klientai ne tik dėl transporto problemų, bet ir, tarkim, įsigiję naują transporto priemonę pasidžiaugti ar tiesiog pasišnekučiuoti apie pirkinį. Tad įgaunant pasitikėjimą ir susidraugaujant su savo klientais, mes jaučiame profesinį pasitenkinimą ir norą žengti pirmyn.“