VESTUVĖS 2017: „karščiausios“ idėjos kitų metų šventei!

vestuviu 2017 tendencijosBūsimosios nuotakos ir jaunieji – jau pats metas pradėti planuoti savo 2017-ųjų metų vestuves. Jeigu dar neišsirinkote savo svarbiausios gyvenimo šventės temos ar ieškote įkvėpimo paįvairinti jau „sudėliotą“ būsimosios šventės scenarijų, skaitykite toliau – pateikiame penkias „karščiausių“ 2017 metų vestuvių tendencijų. VESTUVĖS 2017 – jau čia, už kampo, tad negalime švaistyti nė minutės. Pirmyn!

 

Natūralumo paieškos madoje, gyvenimo būde, kosmetikoje ar restoranų valgiaraščiuose, prasidėjusios 2016-aisiais, neaplenkė ir vestuvių šventės. Tikriausiai pati populiariausia tema 2017-ųjų metų vestuvėms bus „vestuvės sode“. Žemyn virstančios žalios kaskados, „penktos valandos arbatėlės“ tipo meniu, lengvi audiniai, prieskoninės žolelės jaunosios puokštėje – vestuvės 2017 dar niekada nebuvo tokios žalios, tiesiogine ir perkeltine prasme.

 

Dar viena pastebima natūralumo kryptis – „stilingos daržinės“ tematika. Taip, mes kalbame apie vestuves madingoje pavėsinėje su medienos elementais, sunkiais suolais, žibalinėmis lempomis, kopėčių ar statinaičių dekoru. Tik pasižiūrėkite, kaip puikiai tai atrodo!

 

Tikriausiai „vintažinių“ ar retro stiliaus vestuvių dekoras niekada neišnyks. Tai – naujoji žanro klasika, kurios pastelinėms vilionėms ir jaukiam Provansui neatsispiria beveik nė viena nuotaka.

 

Norite kažko įdomesnio? O jei boho (angl. bohemian) stiliaus šventė? Daug ryškių spalvų, audeklai ir plaukai besiplaikstantys vėjyje, lauko gėlių puokštė ir hipiškas stilius. 

 

Dar viena ryškių vestuvių 2017 metais tendencijų – „pasidaryk pats“ tipo dekoras. Šiuolaikinės (laiko turinčios!) jaunųjų poros stengiasi viską – nuo kvietimų iki stalo dekoracijų daryti patys ir taip atskleisti savo kūrybiškumą. Vienas paprastesnių variantų – akvarelės tema. Akvarele piešti kvietimai, stalų numeriai, meniu, o gal net jaunosios suknelė!


Visą gyvenimą svajojote apie princesės vestuves? Štai ir išmušė jūsų lemtinga valanda. Ne, mūsų princesė nepasirodys su „torto“ suknele ir dirbtinių swarovskių tiara ant privelto kuodo. Šiuolaikinė princesė labiau primena Kate Middleton – elegantiška, skendinti rožėse, švelniose pastelėse, neatsisakanti prabangos aksesuaruose ar stalo dekore, tačiau neleidžianti suknelei užgožti jos natūralaus grožio. Net ir tai 3D rožių žiedlapių suknelei, kuri primena gėlių kilimą, apsivijusi princesės kūną.

 

Dar daugiau gamtos! Bet gal dar ekstremaliau? Nuostabios idėjos – kardinaliai priešingos, bet tuo ir žavios – jūsų vestuvėms 2017-aisiais! Pirmoji – vestuvės miške. Čia daugžodžiauti nereikia – gamtos didybė laimina jūsų šventę, o jūs pasirenkate žemės ir augalijos spalvos bei natūralius dekoro elementus.

 

Antroji – tropikų vestuvės. Taip, net čia, Lietuvoje. Jums tereikės nedidelių palmių, ryškių gėlių, saldžių kokteilių, o gal net limbo šokio varžytuvių ir gėlių girliandų ant kaklo? Tuomet net ir lietuviškas oras nebus baisus.

 

P.S. Žinote, kas dar bus labai madinga 2017-aisiais? Nuoširdumas. Kurkite šventę sau, vadovaukitės savo skoniu ir pomėgiais – tuomet vestuvių šventė tikrai taps gražiausiu gyvenimo įvykiu.

Šaltinis Vestuviupartneris.lt