Vedejai vestuvems: rinktis naujokus ar profesionalus?

                Kaip ir bet kuri sritis, pasiruošimas vestuvėms reikalauja dėmesio ir atsidavimo. Tai nepaprastai reikšminga šventė. Jos metu susijungia dviejų įsimylėjusių žmonių širdys. Na, o vienas iš puikios šventės garantų – geri vedėjai. Taigi, ar vedejai vestuvems privalo būti profesionalūs? Galbūt verta duoti šansą naujokams? Skaitykite toliau ir sužinosite.
                Natūralu, kad patirtis ir sugebėjimai kainuoja. Žinomumas iš TV ekranų, gausybė vestų švenčių, įsiklausymas į menkiausius klientų poreikius ir sugebėjimas nustebinti – rinkinys, už kurį gali tekti plačiai atverti piniginę. Kita vertus, kartais vilioja tai, kad asmuo garsus. Tikėtina, jog savo talentu jis nustebins. Vis dėlto kai kada įsikimbama ne į realius sugebėjimus, o į pavardę ar pseudonimą. Atrodo, bus nerealu, jei visi pamatys žmogų, kuris vis šmėkšteli televizijoje. Bet ar jo sugebėjimai pateisins vardą? Ar nebus taip, kad krūva pinigų nueis vien siekiant prestižo?
                Šiais sakiniais tikrai neskatiname dairytis į pačius pigiausius pasiūlymus. Viską pasverti sunku, bet situacijų gali būti įvairių. Sakykime, žmogus pradeda karjerą. Randate skelbimą, kuriame pateikta įdomi informacija ir nurodyta, kad, jeigu reikalingi vedejai vestuvems, interesantai mielai kreiptųsi. Imate ir paskambinate. Daug kas tikriausiai paaiškės iš šnekos. Dėl visa ko pravartu paklausti, ar asmuo užsiima tik šia veikla. Jei gausite atsakymą, neva jis ar ji bendrauja su publika, dainuoja, groja, atlieka didžėjaus funkciją, teikia fotografo paslaugas ir dar gali pavairuoti šventės limuziną, galbūt susiviliosite. Tačiau reikėtų pagalvoti ir iš kitos pusės. Ar nebus taip, kad vestuvių vedimas pasirodys neprofesionalus, paaiškės, kad minėtas limuzinas – koks nors dvidešimties metų senumo BMW su parūdijusiu kėbulu, o fotografavimas bus vykdomas pasitelkus „iPhone“? Tokį atvejį galima pavadinti „devyni amatai, dešimtas badas“. Geriau visur pasikliauti savo srities specialistais.
                Visgi dar neatsakėme, ar vedejai vestuvems turėtų būti tik profesionalūs, ar nebūtinai. Jei garsus asmuo tikrai patinka ir kaina įkandama, kodėl tada jo nepasamdžius. Tačiau kviesti bet ką, turintį „žvaigždės“ statusą nėra labai protinga. O pigiausius pasiūlymus pakaks tiesiog gerai įvertinti ir išsiaiškinti, ar ji verti dėmesio. Bet nesunku prognozuoti, kad ne vienas kandidatas atkris.