Turėklai: nerūdijantis plienas – visada vienodas ???

Visiems puikiai pažįstamas turėklų iš nerūdijančio plieno lygumas ir spindesys. Išgirdus apie šią medžiagą, pirmiausia veikiausiai pagalvojama apie apvalius blizgančius porankius ir jų patalpoms suteikiamą modernumą. Visgi nerūdijančio plieno turėklai nebūtinai visada turi atrodyti vienodai. Skirtingi apdorojimo būdai lemia ir plika akimi pastebimus išvaizdos skirtumus.

Žvelkite tarsi į veidrodį

Geriausiai daugeliui pažįstamos nerūdijančio plieno turėklų išvaizdos savybės – blizgesys ir galėjimas beveik kaip veidrodyje juose matyti savo atvaizdą. Egzistuoja skirtingi to atspindėjimo lygiai. Kai kuriose vedrodinio nerūdijančio plieno rūšyse kiekvieną savo veido smulkmeną įžiūrėsite ne prasčiau nei veidrodyje. Galima rinktis ir iš skirtingų blizgesio lygių. Rinkitės modernumo ir prabangos pojūčio lygį, kurį norite suteikti savo patalpoms.

Galimybė atsisakyti spindesio

Jei pageidaujate mažiau turėklų blizgesio, galimas variantas yra šlifuotas nerūdijantis plienas. Porankiai iš taip apdorotos medžiagos yra lygūs ir tviska vaivorykštės spalvomis. Blizgesys asocijuojasi su komercija, o štai šlifuotas nerūdijantis plienas labiau tinka jaukumo pojūtį sukurti norinčioms patalpoms –  galbūt namams arba mokykloms.

Įspūdingi variantai su piešiniais

Retas nerūdijančio plieno turėklų apdorojimo būdas – įvairių piešinių įspaudimas plokštėse. Galite pasirinkti skirtingus ornamentus, kurie trauks jūsų svečių akis ir teiks neįprastą malonų jausmą liečiant porankius. Tai gali tapti puikiu pasirinkimu turėklus tiek prie įmantarus interjero priderinti norintiems šeimininkams.

Egzistuoja variantai pasirinkti šiek tiek išsikišusius piešinius vienoje ar abiejose turėklų pusėse, taip pat būna skirtingų spalvų variantai. Pažymėtina, kad ornamentai nesudils ir neišnyks net po labai ilgo laiko.

Itin tvirta danga

Nerūdijančio plieno turėklai taip pat gali būti apipurškiami titano dulkėmis. Su nepralaužiamumu besiasocijuojantis žodis titanas pateisina savo reputaciją šioje procedūroje – minėtos dangos tvirtumas keliomis galvomis lenkia nerūdijantį plieną. Apipurškimas suteikia galimybę pakeisti turėklų spalvą, kurios ilgaamžiškumas, kaip ir spindesio, garantuojamas keliasdešimčiai metų. Paprastai galimi juodos, rožinės, rudos ar auksinės spalvų variantai.

Spręskite, kokio interjero norite

Kaip matote, net ir tokia savotišką šalčio pojūtį teikianti medžiaga kaip nerūdijantis plienas gali tapti universalių interjero sprendimų objektu. Piešiniai, spalvos, blizgesys – šiomis savybėmis galima manipuliuoti įrengiant patalpas nuo išskirtinai modernių, iki labiau meniškų. Ir nepamirškite metalas taip pat reikalauja priežiųros

 

Daugiau informacijos: Facebook, Google+