Siuntiniai maršrutu Anglija – Lietuva

Siuntų gabenimas tiek į užsienį, tiek iš jo sukelia nemažai nepatogumų, o šiuo metu būtent tam tikrų daiktų gabenimas maršrutu Anglija – Lietuva yra pats populiariausias. Šiuo atstumu siuntiniai dažnai gabenami ne šiaip sau – nemažai tautiečių, siekdami sutaupyti kuo daugiau pinigų, apsiperka būtent minėtos valstybės elektroninėse parduotuvėse. Kodėl ši šalis tokia populiari siuntų gabenimo atžvilgiu?

Lietuvoje yra įprasta, jog kuo daugiau žmonių siekia burtis į grupinius prekių užsakymus, o pigiausios kainos vis dėlto vyrauja ne mūsų gimtojoje Lietuvoje, o būtent Jungtinėje Karalystėje. Čia svarbiausia yra tai, jog Anglijoje užsisakius prekes, nemažą sumą tenka mokėti vien už pristatymą į Lietuvą, todėl skaičiuojant visas apsipirkimo išlaidas, neretai tenka rinktis ir pirkimą Lietuvoje. Šio nesklandumo žinoma galima išvengti, jeigu yra buriamasi į grupinius užsakymus ir tokiu atveju pristatymo išlaidos yra dalinamos keliems žmonėms.

Kalbant apie prekių pristatymą į Lietuvą, būtina pabrėžti tai, jog dažnai pinigų yra sutaupoma jeigu yra naudojamasi privačių įmonių paslaugomis t.y. šiuo metu Lietuvoje yra nemažai bendrovių, kurios gabena krovinius arba perveža keleivius maršrutu Anglija – Lietuva, todėl šiuo atveju, pasinaudojus jų paslaugomis, galima sutaupyti dar daugiau pinigų už pristatymą.

Taip pat didelė problema yra ta, jog norint įsigyti prekių iš minėtoje šalyje įsikūrusių el. parduotuvių, tenka turėti ir adresą toje šalyje, nes yra nemažai parduotuvių, kurios nevykdo tarptautinio prekių pristatymo. Būtent dėl to dar vienas privalumas atsiranda jeigu yra naudojamasi privačių siuntų gabenimo įmonių paslaugomis, nes jos šiuo atveju gali paimti prekę ir pargabenti ją į Lietuvą jeigu pardavėjai suteikia galimybę atvykti užsakymą pasiimti patiems.

Žinoma ne visada visose parduotuvėse yra taikomos tos pačios sąlygos, todėl tenka ieškoti alternatyvų. Pavyzdžiui, jeigu prekių pristatymas vyksta tik Anglijos ribose, tai tada mums tenka nuleisti rankas, bet reikėtų nepamiršti, kad minėtas paslaugas teikiantys vežėjai, dažnai sustoja toje šalyje vienai ar kelioms dienoms, todėl pagal susitarimą galite nurodyti minėto vežėjo adresą Anglijoje ir kai prekės jam bus pristatytos, jis be jokių problemų jūsų siuntinį pargabens į Lietuvą. Tokiu atveju jums liks tik sutarti siuntos atsiėmimo vietą arba tiesiog paprašyti, jog jūsų siuntinys būtų jums atsiųstas registruotu paštu.

Jeigu jus domina siuntinių gabenimas maršrutu Anglija – Lietuva, tai būtinai pasinaudokite www.siuntiniai.eu paslaugomis.