Roletai moderniame interjere: kokių reikia?

Modernus namų interjeras labiausiai išpopuliarėjo tada, kai žmonės pradėjo pirkti mažos kvadratūros būstus. Tuomet vis dažniau pradėta kalbėti apie minimalizmą, kuris siejamas ne tik su ekologija, tačiau ir poreikių neapsikrauti daiktais.

Minimalistinio stiliaus namuose reikia atsakingai rinktis kiekvieną daiktą. Jis dažniausiai privalo turėti daugiau nei vieną funkciją, žinoma, neužimti daug vietos, tačiau tarnauti ilgus metus. Panašios taisyklės galioja ir renkantis langų uždangalus. Roletai – geriausias pasirinkimas. Ir dėl vietos taupymo, ir dėl stilių gausos, kuri suteikia galimybę kiekvienam rasti tai, ko jis ieško.

 

Ryškių spalvų – nereikia bijoti

Modernus interjeras dažniausiai vadinamas labai drąsiu. Štai todėl siūlome nebijoti rinktis ir ryškių spalvų roletų, kurie gali atrodyti labai drąsūs, tačiau tikrai – verti savo dėmesio. Pirmiausiai reikia atsiminti, kad modernus interjeras dažniausiai būna minimalistinio stiliaus, tad kambaryje tikrai nebus daug akcentų, kurie tarsi pjausis su ryškiais roletais. Priešingai, roletai gali būti svarbiausias ir vienintelis akcentas, kuris kuria stilių.

Taigi, būdami ryškūs jie tarsi apjungia kambarį ir akys labiausiai krypsta į juos kaskart, kai tik yra įžengiama į patalpa.

Paprasta taupyti vietą

Renkantis langų uždangalus modernaus stiliaus interjere roletai laimi ir dėl to, kad jie padeda sutaupyti daug vietos. Palyginimui užuolaidoms reikia erdvės, kadangi jos dažniausiai ne tik masyvios, tačiau ir žiūrisi gražiai tik tokiu atveju, kai aplinka jas nėra kitų akcentų, kurie traukia akis, galiausiai, joms reikia daugiau vietos, kad kiekviena klostė – kristų gražiai. Mažesniuose namuose roletai yra ne tik geriausia galimybė, tačiau tikrai labiausiai rekomenduojamas langų uždangalo pasirinkimas.

Mechaninis ar automatinis roletų valdymas?

Renkantis roletus taip pat siūlome nepamiršti, kad galimas ne tik mechaninis jų valdymas, tačiau ir automatinis – kuris dažniausiai padeda su pulteliu, nuotoliniu bū9du valdyti roletus. Tai yra labai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai roletai yra labai dideli, skirti masyviems langams arba durims uždengti. Kai kurie juos net perka nišoms. Atrodo skoningai, o džiugu, kad tuo pačiu ir valdymas tapo toks išmanus ir suteikiantis galimybes viską atlikti našiau, greičiau ir patogiau.

Tikslus roletų išmatavimas

Labai svarbu, kad roletai, kurie dengs Jūsų langus, būtų kuo tiksliau išmatuojami. Ne tik dėl estetikos, tačiau ir funkcionalumo, kadangi langų uždangalo tikslas yra pasirūpinti, kad smalsios kaimynų akys nematytų – kas yra viduje. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar roletai bus komponuojami moderniame, ar klasikinio stiliaus interjere. Jie turi tobulai dengti langą, o audiniai – jau kiti niuansai, kurie derinami prie stiliaus.

Derinimas prie kitų interjero akcentų

Kad ir kokie roletai jums labiausiai patinka – svarbiausia, kad jie būtų derinami prie kitų akcentų. Tikrai nebūtina, kad spalvos derėtų viena prie kitos. Galima kaip tik rinktis priešingas, kontrastingas. Kai kuriems tai net atrodo patrauklesnis variantas. Tačiau reikia nepamiršt, kad net ir kontrastinga spalva arba tekstūra tam  tikra prasme turi derėti, kad patalpoje būtų palaikoma sintezė, kuri garantuoja harmoningumą bei jaukumą. Juk labiausiai ir norisi, kad namai būtų šilti, net ir tokiu atveju, kai juose derinamos šaltos spalvos.

Modernus namų interjeras yra puikus sprendimas, kuris leis jums savo namuose jaustis taip, kaip visada norėjosi. Tai, žinoma, ramybė, galėjimas jaustis saugiu, galiausiai, tai yra toks stilius, kuris suteikia pasitikėjimą savimi. Tokią galia turi namų interjeras ir jame esantys roletai, kurie Jus džiugins savo patrauklumu kasdien.