Ekspertai rekomenduoja reguliuojamo aukščio stalus

Tinkamo aukščio stalas – sveikatos sargas ir raktas į produktyvumą. Ne tik vaikams, ruošiantiems pamokas, bet ir biuro darbuotojams svarbi ergonomika. Juk tiek daug žmonių skundžiasi nugaros problemomis. Situacija būtų kur kas optimistiškesnė pasirinkus tinkamus baldus. Ekspertų teigimu, dėmesio vertas sprendimas yra reguliuojamo aukščio stalai.

Tikslumas

Kodėl pateikiama minėta rekomendacija? Tiesus stuburas, tinkamas atstumas nuo lapo iki akių – tai veiksniai, lemiantys ergonomišką sėdėseną. Darbas tuomet suteikia mažiau nuovargio, o skirtumas, palyginti su įprastais stalais, pajuntamas tiek iškart, tiek per ilgalaikę prizmę. Tai, kad stalas maksimaliai pritaikomas prie kūno sudėjimo, suponuoja apie išskirtinį tikslumą.

Tikslumo apraiškų galima aptikti specializuotoje parduotuvėje „Litaugus“. Štai prie stalo „Go! 500 Ergo“ nurodoma, jog aukščio reguliavimo skalės ribos – 717 ir 1217 mm. Toks informacijos pateikimas smulkmeniškas ir labai naudingas potencialiam pirkėjui. Žavimasi ir gamintojais, kurie sukūrė produktą, funkcionuojantį milimetriniu tikslumu.

Pritaikomumas

Neretai darbas biure vyksta dinamiškai. Reikia atlikti įvairiausias užduotis. Apie tai, kad modernūs ofiso stalai prisitaiko prie darbo ritmo, jau paaiškėjo iš kalbų apie ergonomiką. Tačiau yra ir dar vienas punktas, apie kurį reikėtų užsiminti. Tai pritaikymo galimybės. Minėtas „Litaugus“ siūlomas baldas gali būti sujungiamas su kitomis sistemomis. Tad nesvarbu, ar laukia šūsnis dokumentų, ar reikšminga konferencija, kiekvienu atveju baldas puikiai atlieka savo funkcijas. Natūralu, jog įmonė sutaupo pinigų – nereikia pirkti dešimties skirtingų stalų.

 

Galima pabandyti sudėlioti taškus ant „i“. Kodėl verta rinktis būtent reguliuojamo aukščio stalą? Kokią naudą tokie baldai suteikia įmonei? Atsakymai pateikiami keliais punktais apačioje:

·         Darbuotojai pozityvesni, sveikesni.

·         Darbo našumas didesnis, užduotys atliekamos produktyviau.

·         Žinant, kad laukia patogi erdvė, kasdien eiti į biurą daug maloniau.

·         Juntamas pasiruošimas nenumatytiems atvejams (minėtos pritaikymo galimybės).

·         Kai nekamuoja nugaros skausmai, po darbo geriau pailsima.

·         Pasirinkus taisyklingą poziciją mažiau pavargsta akys.

Kaip matome, modernūs biuro stalai suteikia ne vieną privalumą ir svariai pagerina veiklos sąlygas. Tai nepaprastai darni darbo bei poilsio sąveika. Na, o apie pačius stalus daugiau sužinoti galite užsukę į specializuotą parduotuvę „Litaugus“ (sostinėje, uostamiestyje ar tiesiog internete).

 Daugiau informacijos http://www.litaugus.lt