Patalpų valymas: 4 dažniausiai pasitaikančios klaidos

patalpu valymas

1.Neorganizuoti darbai

Neapgalvojus tvarkymosi eigos, tuos pačius darbus gali tekti atlikti kelis kartus. Pavyzdžiui, išvalius grindis ir ant jų nukritus trupiniams, kada valomos spinteles, jos vėl tampa nešvarios.

Tinkamas darbų organizavimas padeda sutaupyti laiką, nes nereikia tų pačių veiksmų atlikinėti kelis kartus. Patalpų valymas pradedamas nuo aukščiausių vietų patalpoje, palaipsniui einant link žemiausių – t.y. grindų. Pirmiausia nuvalomos dulkės, nešvarumai nuo aukštai esančių lempų, šviestuvų, paskui spintelių, iškratomi lovų užtiesalai, išvalomas dušas, vonia ir tualetas. Tik po to galima galvoti apie grindų plovimą. Taip organizuojant darbus visos dulkės, trupiniai kris ant žemės nuo aukščiau esančių paviršių, o vėliau bus pašalintos grindų valymo metu.

2.Patalpų valymas sukelia didelį nuovargį

Kartais didesnių namų ar patalpų valymas išties užima daugybę laiko ir šeimininkės fiziškai labai pavargsta viską atlikdamos per vieną dieną. Be to, po savaitės, praleistos darbe, dažnai nesinori visą šeštadienį skirti namų kuopimui.

Kad po tvarkymosi vakare nesijaustumėte tarsi išsunkta kempinė, stalus, spinteles ir aukščiau esančius paviršius valykite vieną dieną, o antrąją dieną siurbkite kilimus ir valykite grindis. Taip nepervargsite ir džiaugsitės namų švara ir jaukumu.

3.Langų valymas atliekamas netinkamą dieną

Kartais nuvalius langus vis dar matosi dryžiai ir kiti defektai. Taip gali atsitikti jei pasirinksite saulėtą dieną šiam darbui, nes saulės spinduliai greitai išdžiovina langų valiklį bei vandenį, todėl atsiranda dryžiai.

Langus geriausia valyti anksti ryte ar apsiniaukusią dieną. Pirmiausia nuvalomi jų rėmai, paskui nuplaunami nuo stiklo didžiausi nešvarumai. Pasirinkite valymo priemones ir naudokite švarias šluostes, tam puikiai tinka mikropluošto šluostės.

4.Postatybinis valymas atima daugiau laiko nei tikėtasi

Po remonto ar statybos darbų neužteks vien nušluostyti dulkes ir kartą išvalyti grindis. Reikės panaikinti ir statybinių medžiagų likučius kurie galimai užsiliko. Taip pat reikės nuvalyti nešvarumus nuo kiekvieno daikto, esančio patalpoje, grindis teks plauti kelis kartus. Todėl postatybinis valymas atima žymiai daugiau laiko, nei žmonės tikisi.

Jeigu žinote, jog negalėsite šio laiko skirti tvarkymuisi, galite surasti patikimą ir atsakingai dirbančią valymo įmonę, kuri prisitaikys prie jūsų darbotvarkės. Viena iš tokių – valymo paslaugas teikianti įmonė „Tavo Švara“. Jos specialistų postatybinis valymas atliekamas su tam skirtomis priemonėmis ir naujausiomis technologijomis. Kvalifikuoti darbuotojai greitai ir kokybiškai atliks darbus, jums beliks džiaugtis atnaujintais ir švara tviskančiais namais.