Paskolos per 15 min. išduodamos ne visais atvejais

Lietuvoje paskolos per 15 min. turėtų tikėtis tik tie, kurie turi gerą kredito reitingą, o visi kiti turėtų žinoti, jog kuo kreditingumas yra blogesnis, tuo kredito teikėjui sunkiau apsispręsti ar suteikti paskolą tam tikram asmeniui ar ne. Greitam kredito išdavimui reikalingi teisingi duomenys, todėl viena iš priežasčių, kodėl kai kuriems paskolos išduodamos labai ilgai, yra ta, jog kai kurie klientai kredito paraiškos pateikimo metu nurodo ne tokius duomenis kokių reikia. Tai ypač liečia tuos, kurie tyčia bando suklaidinti kredito teikėją nurodant klaidingą pajamų sumą. Jeigu jūs ieškote galimybės greitai pasiskolinti pinigų internetu, tai paprasčiausiai visus duomenis kredito paraiškoje nurodykite teisingai.

Ilgesnės paskolų išdavimo procedūros būna ir todėl, kad kai kurios paskolos skiriasi nuo kitų. Štai, tradiciniai vartojimo kreditai internetu išduodami labai greitai, bet tos paskolos, kurioms taikomas turto įkeitimo reikalavimas, dažniausiai išduodamos per gerokai ilgesnį terminą, nes kreditorius turi sudaryti atskirą turto įkeitimo sutartį, o klientui reikia ją ir pasirašyti. Tas pats taikoma ir įkeičiant nekilnojamą turtą. Be abejo, reikia paminėti, kad tie kreditai, kurie suteikiami tik su turto įkeitimu, dažniausiai siūlomi ir geresnėmis sąlygomis t.y. kreditorius siūlo mažesnes palūkanas bei ilgesnį kredito įmokų mokėjimo grafiką.

Verta žinoti, kad paskolų išdavimas šiuo metu yra reglamentuojamas teisės aktų, todėl nemokūs asmenys neturėtų tikėtis, kad jiems kažkas nuolaidžiaus. Tai reiškia, kad jeigu jūs esate nemokus, tai gaišti laiko teikiant paskolos paraišką tiesiog nėra prasmės – ji bus atmesta, nes joks paskolų teikėjas negalės jums paskolinti pinigų. Tai netaikoma tik privatiems kredito teikėjams, kurių paskolos išduodamos manais už nekilnojamo turto užstatą.

Jeigu jūs ieškote tiesiog paprasto vartojimo kredito, tai tikrai neturėtumėte galvoti, kad kiekviena bendrovė norės ją jums suteikti. Trumpai tariant, jeigu jūs vartojimo kreditą gaunate vienoje bendrovėje, tai jūs jau sumažinate savo galimybes skolintis dar kartą negrąžinus senos skolos. Tai taikoma kuomet skolinamasi vienoje bendrovėje ir paskui iškart einama prie kitos. Tiesiog yra paskolų limitas, kurį nesunku pasiekti.