Nosies plaukų šalinimas lazeriu

Laikui bėgant moterys ir vyrai pastebi, kad nosyje padaugėja plaukų. Jaunystėje jų visai nesimato, o su amžiumi atsiranda hormoniniai pokyčiai, augmenija tampa vešlesnė, užfiksuoja skirtingas zonas. Plaukų linija didėja visame kūne, įskaitant sinusus.

Nosies plaukai būtini norint reguliuoti gleivinės funkciją. Visiškai jų pašalinti neįmanoma, jie apsaugo gleivinę ir neleidžia dulkių dalelėms patekti į kvėpavimo takus.

Kad nebūtų pakenkta kvėpavimo sistemos veiklai, o išvaizda būtų estetiška, yra veido depiliacijos procedūros.

 

Lazerinio šalinimo privalumai

Kiti nosies plaukelių šalinimo būdai yra laikini, kerpant plaukeliai greitai atauga, gadindami bendrą išvaizdą. Pešiojimas ir epiliavimas kitais būdais pažeidžia jautrią vietą, gali sutrikdyti gleivinės veiklą. Ir tai gali sukelti nemalonių ENT ligų atsiradimą: sinusitą, sinusitą. Lazerinis epiliavimas veikia kryptingai, pašalinami tik tie plaukeliai, kurie gadina išvaizdą.

Pašalinta visam laikui: lazeris sunaikina plauko folikulą

Likusi augmenija nosyje lieka nepažeista, gleivinė veikia kaip anksčiau. Pasiruošimas procedūrai Specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Pakanka atsisakyti deginimosi atviroje saulėje, apsilankyti soliariume. Prieš procedūrą jūs negalite patys epiliuoti plaukų.

Tai padės visiškai atsikratyti iš šnervių išlindusių plaukelių. Procedūros aprašymas Po išankstinės apžiūros ir apklausos pacientas paguldomas ant sofos. Plaukai pašalinami vienkartiniame dangtelyje. Būtinai dėvėkite apsauginius akinius. Plaukų šalinimo iš šnervių procedūra yra gana paprasta.

Elektroepiliacijos depiliacijos lazeriu centras Kaune

Depiliacijos salonas kaune Depiliacijos centras. Elektroepiliacija – tai kol kas vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas gebantis visam laikui pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo visų kūno bei veido zonų.

Procedūros kontraindikacijos

Kontraindikacijos apima kai kurias ligas. Plaukų šalinimas lazeriu visiškai neatliekamas arba atidedamas kuriam laikui, jei yra kontraindikacijų. Gydytojas išsamiau papasakos apie visus procedūros niuansus, atliks tyrimą ir pokalbį. Kontraindikacijos plaukų šalinimui lazeriu nosies srityje.

Uždegiminės, infekcinės ligos. Įskaitant ARI. Onkologija. Sinusitas, sinusitas ūmine forma. Nėštumo ir žindymo laikotarpis. Alergija, odos bėrimai. Laikotarpis po aktyvaus deginimosi. Antibiotikų vartojimas. Klinikos specialistai tikrai atliks visavertę apklausą, įvertins būklę, padarys išvadą dėl plaukų šalinimo galimybės.

Paciento sveikata ir saugumas yra pagrindinis gydytojo rūpestis.

Po procedūros atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus

Konsultacijos metu gydytojas nustatys apytikslį būtinų procedūrų skaičių. Tai yra plaukų folikulų ypatumas: jie pakeičia vienas kitą aktyvaus augimo fazėse. Norėdami visiškai pašalinti plaukus, turėsite praleisti nuo 6 iki 8 seansų. Tai yra vidutiniai skaičiai, viskas priklauso nuo individualių rodiklių.

Po procedūros negalima lankytis soliariume, pirtyje. Vietai gydyti naudojamas specialus kremas, kuris švelniai paveikia jautrią sinusų sritį. Negalima naudoti preparatų, kurių sudėtyje yra alkoholio. Pirmosiomis dienomis verta vengti dulkių sinusuose.

Draudžiama liesti rankomis, kad neatsineštų nešvarumų. Ekspozicija lazeriu yra saugi procedūra. Bet kadangi svogūnėliams atsiranda terminis poveikis, jų sunaikinimas, oda kurį laiką išlieka jautri.

Pabaigai

Atsigavimo laikas priklauso nuo lazerio paveiktos srities. Jei susidaro pluta, mūsų gydytojai primygtinai pataria jos neliesti. Gydymo procesas nereikalauja įsikišimo ir nesukels rimto rūpesčio. Visa tai laikina. O efektas po procedūros yra nuolatinis reiškinys. Jei nosyje atkakliai auga ilgi plaukeliai, reikėtų pagalvoti apie plaukų šalinimą lazeriu. „Epil“ klinikos gydytojai padės išspręsti šią problemą kartą ir visiems laikams.

Šaltinis: epil.lt