Kas yra Diguva?

Ar jau girdėjote apie naują, tačiau greitai augančią internetinę parduotuvę Diguva? Ši parduotuvė prekiauja įvairiausiomis prekėmis, tad norimų prekių tikrai rasite. Prekyba vyksta tik Lietuvos apskrityje, tai reiškia,kad jei esate iš kitos šalies, dėja jums atlikti užsakymo nepavyks.  Visos prekės yra parduodamos be PVM mokeščio, nes veikla yra vykdoma pagal individualią veiklą. Kiekvieną dieną stengiames pasiūlyti vis naujesnės produkcijos, ir vis už mažiausią kainą visoje rinkoje. Mūsų tikslas pasiūlyti savo klientams prekes kuo pigiau, kad galėtų džiaugtis mūsų internetine parduotuve. Prekės yra pristatomos kurjeriu tiesiai jums į namus, per 1 – 3 darbo dienas.

Ką galiu rasti jų puslapyje?

Diguva puslapyje galite rasti įvairiausių prekių, nes jų asortimentas yra labai platus, tikrai rasite sau reikiamų prekių už labai žemas kainas. Čia rasite įvairiausių prekių ir savo vaikams, tokių kaip: vaikų žaislai, maitinimo priemonės, vaikų priežiūros prekės, net elektrinių automobilių ir dar įvairiausių prekių. Taip pat turime pasiūlyti prekių ir jūsų augintiniams. Jei auginate katiną, žinote,kad svarbu tūrėti draskyklę, tad pas mus rasite įvairiausių draskyklių, įvairiausių dydžiu bei kokios tik norite spalvos, o kainos prasideda tik nuo 8 eurų. O gal turite šunį? Ir norite įsigyti savo šuniui naują gultą, kuriame jis galės gulėti kaip ponas? Tikrai nesvarbu koks jūsų šuns dydis, jis didelis ar mažas, gultų turime visokiausiems šunims.

Mes galime pasidžiaugti, kad pas mus skiltyje ,, Robotas siurblys“ skiltyje galite rasti sau naują namų šeimininką robotą, kurio kainos prasideda nuo 30 eurų. Visi robotukai, siurbs jūsų namus kaip ir brangesni robotai, juk jie visi atlieka tokią pačią funkcija. Pamirškite vargus, kai grįžtate iš darbo, ir dar tenka eiti siurbti namų, leiskite tai padaryti robotui, kol jūs esate darbe , ar kur nors kitur išėję.

Apie savo prekių asortimentą galėtumėme pasakoti tikrai ilgai, tačiau siūlome jums užsukti ir viską pažiūrėti patiems, nes prie kiekvienos prekės, rasite jos aprašymą bei visas specifikacijas.

Kodėl verta pirkti pas jus?

Kaip ir minėjome, mūsų prekės yra be PVM mokesčio, tad jūs jau sutaupote nuo kiekvienos prekės. Taip pat šiuo metu siaučia visame pasaulyje, gerai žinomas virusas ,,Covid“. Tad pirkdami pas mus, jūs sutaupysite laiko, jums nereiks išeiti niekur iš savo namų, o prekes gausite tiesiai prie durų!

Radote prekę internete pigiau?

Mūsų pagrindinis tikslas užtikrinti kuo geresnį kliento apsipirkimą pas mus. Todėl jei radote prekę pigiau kitoje parduotuvėje, mes pasistengsime pasiūlyti jums dar geresnę kainą, ir tikrai nesvarbu ar kitoje parduotuvėje su nuolaida, išpardavimas ar pastovi kaina.

Per kiek laiko pristatomos prekės?

Mes esame atsirinkę tik Lietuvoje esančius tiekėjus,kad savo prekes galėtumėt gauti kuo greičiau, todėl dažniausiai pristatymas trunka vos vieną arba dvi dienas. Siunčiame kurjeriais, kad gautumėte savo siuntas tiesiai sau prie durų.

Reikia buities prekių?

Kaip ir minėjome turime įvairiausių prekių, augintiniams, vaikams ir dar pilna kategorijų. Reikia nepamiršti,kad mūsų perkamos prekės yra buities, nes čia galite rasti net elektrinių priešpiečių dėžučių, elektrinių grilių, arba vandens šildytuvų esančių su įvairiausiais LCD ekranais. O gal jūs mėgstate klausytis muzikos ir nenorite išleisti daug bevielėms ausinėms? Pas mus rasite įvairiausių ausinių kurių kainos vos nuo 14 eurų, o baterijos laiko net apie 3 naudojimo valandas. Galite rasti ir dvigubų stiklinių kurių kainos tik 18 eurų už vienetus.