Kaip greičiau parduoti automobilį?

Visi nori vis greičiau parduoti savo automobilį tačiau tai užima labai daug laiko. Mes nemažai praleidžiame laiko, ruošdami jį pardavimui. Norint parduoti savo automobilį, reikia,kad jis būtų: tvarkingas, švarus išorėje ir viduje, bei,kad nebūtų gedimų. Jei jūsų automobilis su gedimu, reiškia mažai šansų ,kad automobilis parsiduos greit, tad jums tektų jį varyti į automobilių servisą ir remontuoti, o tai reiškia tik papildomos išlaidos, ir laikas.

Taip pat reikia nepamiršti,kad norint įdėti skelbimą, dar teks susimokėti nuo 15 eurų per mėnesį, ir paskutinis faktorius, reikia gražiai nufotografuoti, kad pritrauktų kliento akį. Ar esate kada nors girdėję arba pamatę paslaugą Automobilių Supirkimas?

Kas tai per paslauga?

Ši paslauga smarkiai populiarėja Lietuvoje, bei visame pasaulyje. Ja pradėjo naudotis jau daugelis žmonių. Mūsų projekte yra įvairiausi automobilių supirkėjai iš visos Lietuvos, kurie turi ilgametę patirtį šiame versle. Siūlydami automobilį pas mus, jūsų siūlymo formą gauna virš 20 supirkėjų, tad jie pasiūlys jums skirtingas kainas, o labiausiai jus sudominęs pasiūlymas, leis jums parduoti automobilį greičiau. Supirkėjai gauna jūsų pasiūlymą, ir dažniausiai susisiekia su jumis vos per 30 minučių. Jei jus domina jų pasiūlymas, tuomet atvyksta į jūsų nurodytą adresą, susimoka pinigus, padeda sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, ir išsiveža automobilį.  Geriausias dalykas, kad pinigus jūs gausite tą pačią dieną.

Auto supirkimas gali nupirkti jūsų automobilį, bet kada, tai reiškia,kad nesvarbu koks yra paros meta, ar kokiu atstumu jūs esate. Supirkėjai atvyks pas jus, kada tik jums patogu.

Automobilio būklė yra visiškai nesvarbi, jūsų automobilis gali būti nevažiuojantis, daužtas, su vairu dešinėje, netvarkingas, netinkamas eksplotacijai, su pasibaigusia technine apžiūra, tvarkinga, ar surudijęs.

Ar apsimoka parduoti automobilį supirkėjams?

Jeigu norite pinigus gauti greitai, arba atsikratyti savo automobilio, šia paslauga tikrai verta naudotis, nes:

  • Gausite greitai atsakymą į savo užklausą
  • Jei jūsų automobilis turi variklio gedimų, maža tikimybė,kad jį parduosite, tad supirkėjai jums labai geras pasiūlymas.
  • Už jus bus sutvarkyti visi reikiami dokumentai, tad nereiks papildomai kvaršinti sau galvos.
  • Atvyksta tiesiai į nurodytą jūsų adresą.
  • Pasiūlyti supirkėjams automobilį, nieko nekainuoja!

Ar sunku parduoti automobilį šiuo metu?

Dažnai žmonės klausia kitų ar sunku parduoti automobilį šiuo metu, kuomet vyksta virusas? Atsakymas yra tikrai sunku. Kaip žinote išvykti į kitą miestą nebegalima, todėl,kad klientas atvyktų iš kito miesto tiesiog neįmanoma, o jei gyvenate mažame miestelyje, jūs galimybės parduoti savo automobilį beveik neturite. Automobilių supirkėjai su savo verslo pažymėjimais gali atvykti į bet kurį Lietuvos miestelį. Taip pat dauguma žmonių per karantino laikotarpį prarado savo darbą, tad neturi ir pastovių pajamų, todėl automobilio naujo nusipirkti negali sau leisti. Žmonės šiuo metu perka automobilius tik tie, kurie turi daugiau pinigų, ir automobilis jiems atsistotų apie 20 procentų jų turimų lėšų. Taip pat reikia ir nepamiršti apie naują Lietuvoje esantį įstatymą dėl išmetamūjų dujų mokeščio. Kartais automobilio registravimo mokestis gali siekti net virš 500 eurų, tad asmuo ieškantis sau pigesnio automobilio, abejotinai pirks tokį. Kadangi visada reikia pasisakičiuoti, kuomet perkame automobilį, mums reikės susimokėti registravimo mokestį, taršos mokestį, bei pasilikti pinigų, įvairiausiems nenumatytiems automobilio gedimams.  Norint parduoti savo automobilį greičiau tokiame laikotarpyje, reikia,kad jūsų automobilis būtų puikios būklės, salonas ir pati išorė būtų tvarkinga. Todėl ir siūlome jums naudotis Automobilių supirkėjų paslaugomis.