Grožio salonas “Žierė” Vilniuje

Grožio salonas “Žierė” įsikūręs Vilniuje, Šeškinės g. 75, maloniai kviečia kiekvieną ateiti ir išbandyti naujų, gal būt dar nežinomų grožio procedūrų.

 

Čia galite ne tik stilingai apsikirpti, atlikti sau tvarkingą manikiūrą ar pedikiūrą, tačiau ir palepinti savo veidą maloniomis odos priežiūros procedūromis.

 

Be to, salonas niekuomet neatsilieka nuo ryškiausių mados idėjų ir visuomet ras ką pasiūlyti Jums.

 

Šiuo metu, salonas siūlo vintažo įkvėptas plaukų dažymo technikas kurios sužavės ir tiks kiekvienam klientui.

 

“OMBRE” IR “BALAYAGE” PLAUKŲ DAŽYMO TECHNIKOS

 

Viena iš siūlomų plaukų dažymo technikų “Žierė” salono kataloge – plaukų dažymas prancūziškaisiais “OMBRE” ir “BALAYAGE” stiliais.

 

Nors 70-ieji jau senai praėję, išskirtiniausios to meto mados tendencijos iki šiol išlieka populiarios ir pageidaujamos viso pasaulio grožio salonuose.Viena iš jų – plaukų dažymo technikos.

 

“OMBRE”

Tai plaukų dažymo procedūra kuomet palaipsniui yra pašviesinami ir išryškinami sruogų galiukai. Šio stiliaus grožis slypi ryškiame šukuosenos kontraste tarp šaknų ir galūnių bei kuris atrodo vienodai puikiai tiek trumpų, tiek ilgų plaukų šukuosenas turėti mėgstančioms moterims.

 

“BALAYAGE”

Tai natūralių plaukų įsikūnijimas. Čia – jokių ryškių kontrastų nerasite. Šio stiliaus pritaikymo tikslas, suteikti lengvus spalvinius šešėlius jūsų plaukams, kurie po procedūros įgaus  “įdegį”, lyg būtų paliesti saulės spindulių. Toks plaukų dažymas geriausiai tinka tamsiems bei ilgesnio dydžio plaukams, kadangi juose dažai labiausiai išryškins sruogų atspalvius.

 

Kuo šis dažymo būdas išskirtinis?

 

Jeigu jūs norite atrodyti ne tik stilingai, bet ir natūraliai – šis dažymo būdas būtent jums. “OMBRE” bei “BALAYAGE” tai jūsų skonį bei mados išmanymo jausmą demonstruojantys plaukai, padėsiantys išsiskirti iš minios bei sužavėti ne vieną aplinkinį.

 

Na, o geriausia šio dažymo stiliaus dalis yra, tai, jog ji yra kuo puikiausiai suderinama pagal kiekvieno žmogaus skonį. Jūs galite laisvai rinktis tarp plaukų sruogų atspalvių, paverčiant jas tikru spalvų mišiniu arba švelnių bei ramių spalvų harmonija.

 

Kodėl verta rinktis “Žierė” grožio saloną?

 

Jei Jus domina profesionaliai atliekamas darbas, draugiška atmosfera bei patrauklus kainos ir kokybės santykis, užsukite pas mus – į grožio saloną “Žierė”.

 

Tikime, jog liksite maloniai nustebinti salono kolektyvu, paslaugomis ir rekomenduosite šį saloną kitiems.

 

Kontaktai:

 

www.ziere.lt

Adresas: Šeškinės g. 75, Vilnius

Tel. nr. +37060858709

El. paštas: salonasziere@gmail.com

Draugaukite: https://www.facebook.com/salonasziere/