Greitieji kreditai – kaip keitėsi jų palsaugų kokybė?

Finansų rinkai besiplečiant, yra aiškiai matomas ir paskolas internetu teikiančių kreditorių progresas jų teikiamose paslaugose. Čia yra itin patobulėjęs ir pats skolinimosi procesas ir akivaizdžiai matomi dabartinių paslaugų įkainių pakitimai. Svarbiausia yra tai, jog lyginant su praeitimi, dabar galime pasidžiaugti kur kas didesniais privalumais, kuriuos suteikia paskolų teikėjai. Svarbu yra tai, jog šiuo metu galime išskirti net kelis svarbius pokyčius, kurie yra apibendrinti www.paskolos-visiems.lt svetainėje.

Akivaizdus palūkanų normos mažėjimas yra svarbiausias privalumas. Anksčiau paskolų palūkanos buvo itin aukštos, o neretai net kelis kartus viršijančios pačią kredito sumą. Žinoma, laikui bėgant, atsirado ir tam tikrų paribojimų kredito teikėjams, o jų veiklos reguliavimu užsiimančios institucijos, privertės visus šios rinkos dalyvius keisti sąlygas klientams naudinga linkme. Būtent vienas svarbiausių pakitimų – griežtai reguliuojama bendra kredito kainos metinės norma. Todėl apibendrinant šį svarbų pokytį, galime daryti išvadą, jog šiuo metu būtent greitieji kreditai padeda lengviau spręsti susiklosčiusias nemalonias finansines situacijas.

Trumpas kredito grąžinimo terminas anksčiau buvo bene svarbiausia priežastimi, kodėl paskolos gavėjams sunkiai sekdavosi spręsti pinigų grąžinimo klausimus. Anuomet ilgalaikiais kreditais net nebuvo įmanoma pasinaudoti, nebent dėl jų gavimo reikėdavo kreiptis į komercinius bankus. Šiuo metu Lietuvoje yra nemažai veikiančių kredito bendrovių, kurios internetu gali paskolinti pinigų net iki kelerių metų laikotarpiui. Tai yra išties didžiulis žingsnis kalbant apie paslaugų kokybės gerėjimą klientų atžvilgiu. Šis pasiekimas ir dabar leidžia kai kuriems žmonės žymiai lengviau supaprastinti pinigų skolinimosi procesą, o taip pat ir jo grąžinimas tapo akivaizdžiai lengvesnis.

Akcijų kiekis šiuo metu yra itin didelis privalumas naujiems klientams , kurie ieško paskolos internetu. Anksčiau kredito teikėjai tik ir stengdavosi už kiekvieną dieną nulupti kuo daugiau palūkanų, tačiau šiuo metu aiškiai yra matomas progresas – nemažai paskolų teikėjų, kurie pinigus skolina internetu, pasiūlo naujiems klientams itin patrauklias akcijas, kurių metu suteikta paskola yra nemokama nustatytą terminą. Tai reiškia, jog pirmasis kreditas šiuo metu gali būti suteikiama be jokių palūkanų t.y. kiek pasiskolinsite, tiek ir turėsite grąžinti po nustatyto termino. Dažniausiai taikomas nemokamos paskolos terminas – 1 mėnuo, tačiau vis daugiau kreditorių suteikia dar didesnį privalumą, siūlydami nemokamą kreditą net pirmiems trims mėnesiams.

Kalbant apie dabartį, galima aiškiai matyti, jog šiuo metu kreditorių veikla yra kaip reikiant apribota klientų naudai, todėl jų paslaugų pasirinkimas šiuo metu yra išties geras finansinių problemų sprendimas.