Iš kur žinoti, kurie renginių organizatoriai geriausi?

Renginių organizavimo paslaugų pirkimas, į Lietuvą atėjęs iš užsienio šalių, vis labiau populiarėja: tuo naudojasi ir įmonės, ir pavieniai asmenys, suprantantys, jog būsima šventė gali apkarsti dėl varginančio pasiruošimo jai. Šios paslaugos tiekėju gali būti tiek komanda, sudaryta iš keleto žmonių, atliekančių skirtingas funkcijas, tiek ir vienas asmuo, reikalingus specialistus samdantis iš išorės. Vartotojas, nusprendęs pasinaudoti šia paslauga, neretai susiduria su visiškai suprantama dilema: ką rinktis, jog netektų nusivilti? Pabandysime palengvinti apsisprendimą.

Pateiksime keletą „filtrų“, padėsiančių atsirinkti verčiausius jūsų dėmesio.

·         Internetinis tinklapis. Informacijos šia tema, kaip ir bet kuria kita, dauguma pirmiausia ieško internete. Užsukę į renginių organizatoriaus tinklapį, atkreipkite dėmesį į pirmą įspūdį: dizainas, informatyvumas, kokybiškas tekstas bei originalumas byloja, jog reikalų turite su profesionalais.

·         Patirtis. Pasidomėkite, kiek metų renginių organizatoriai dirba šioje srityje: didesnę riziką prisiimate pasirinkę nepatyrusius asmenis, kadangi patirtis šiuo atveju yra labai svarbi. Taip pat atkreipkite dėmesį, į kokio tipų renginių organizavimą orientuojamasi – įvairesnė patirtis yra didelis pliusas.

·         Atsiliepimai, reputacija. Galbūt kažkas iš jūsų aplinkinių jau naudojosi tokio pobūdžio paslaugomis bei kažkuris tiekėjas pranoko jų lūkesčius. Ne mažiau geras patarėjas šiuo klausimu gali būti ir internetas, kur vartotojai dalinasi ir savo džiaugsmais, ir rūpesčiais. Nepamirškite fakto, jog virtualioje erdvėje „plaukiojanti“ informacija toli gražu ne visuomet yra teisinga, tačiau keletas besikartojančių skundų į vienus „vartus“ turėtų jums duoti signalą, jog su viena ar kita kompanija ne viskas gerai. Taip pat jūs galite susisiekti su dominančiais organizatoriais ir paprašyti, jog pastarieji pateiktų rekomendacijų iš buvusių klientų.

·         Asmeninis prielankumas. Susisiekite telefonu, o dar geriau – tiesiogiai susitikite su išsirinktu organizatoriumi. Iš bendravimo manierų bei pokalbio galėsite nuspręsti, ar šį žmogų įsivaizduojate veikiantį šioje srityje, ar jūs tarpusavyje sutartumėte (juk, šiaip ar taip, teks nemažai bendrauti derinant įvairius klausimus).

Įvairūs renginių organizatoriai siūlo savo paslaugas. Nuspręsti, ką pasirinkti, nėra lengva. Sprendimas turėtų būti gerai apgalvotas, kadangi tam žmogui į rankas patikėsite jums svarbaus renginio organizavimą.