Eurovizijos 2019 atrankos dalyviai

eurovizijaLietuva dalyvaus 2019 metų dainų konkurse ,,Eurovizija’’. Tai bus 64-asis konkursas, kuris, po Izraelio atstovo Nettai Barzilai pergalės su daina ,,Toy’’, turi vykti Tel Avive.

Jau šį šeštadienį paaiškės, kas atstovaus Lietuvą Eurovizijos konkurse. Iš 49 atrankos dalyvių finale pasirodys Henry and Tommy Modric, Junà, Monika Marija, Jurgis Brūzga, Antikvariniai Kašpirovskio Dantys ir Jurgis DID & Erica Jennings.

Trumpai apie juos:

Henry and Tommy Modric
Tai yra Henriko Piktuižio ir Tomo Sinickio duetas, kuris dalyvauja su daina ,,Neverpart’’. Pirmame pusfinalyje jie užėmė 4 vietą ir pateko į finalą, kuriame bandys savo laimę su svingo melodija užkariauti balsuojančiųjų simpatijas.

Junà
Be pseudonimo – Justina Budaitė. Prieš ketverius metus laimėjusi muzikinį TV projektą ,,Lietuvos balsas’’, šiandien bando patekti į Euroviziją su daina ,,Strength of a Woman’’. Šį kūrinį padėjo sukurti Donatas Montvydas, o dainos žodžiai yra apie moters savarankiškumą ir stiprybę.

monika marija paulaiskaiteMonika Marija
Monika Marija Paulauskaitė – atlikėja, kuriai pavyko iškovoti pergalę penktajame ,,Lietuvos balso’’ sezone, o šį šeštadienį pasirodys su net dvejomis dainomis ,,Light on’’ ir ,,Criminal’’. Monika Marija neseniai prašė nebalsuoti už savo kūrinį ,,Criminal’’, to priežastis yra tai, jog atlikėja baiminasi kovoti pati su savimi, nes klausytojų taškai gali pasidalinti į dvi dalis.

Jurgis Brūzga
Dalyvauja Eurovizijos atrankos finale jau antrą kartą, kaip ir Monika Marija Paulauskaitė. Pasirodys su daina ,,Ctrl Alt Delete’’. Savo pirmojo etapo pasirodymą surengė su šokėjais, o taip pat išleido konkursinės dainos vaizdo klipą.

Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Grupė iš Lietuvos, kuri žinoma savo hitais ,,Į Venesuelą’’, ,,Indai’’, ,,Tu mano vasara’’ neseniai išleido dainą ,,Mažulė’’, kuri pasirodys šį šeštadienį Eurovizijos atrankos finale. Daina yra apie didelę vyro meilę savo automobiliui.

jurijus veklenkoJurijus
Jurijus Veklenko turi didelį žiūrovų ir komisijos palaikymą, bet pats išlieka kuklus ir teigia, jog pamiršta konkurenciją, nes laisvė dainuojant yra kur kas svarbiau. Pasirodys su daina ,,Run With The Lions’’, kuri laikoma viena iš favoričių atrankos scenoje.

Jurgis DID & Erica Jennings
Jurgis DID (geriau žinomas kaip Jurgis Didžiulis) jau yra pasirodęs 2010 metų Eurovizijos konkurse su grupe InCulto ir daina ,,Eastern European Funk’’, taip pat kaip ir Erica Jennings, kuri su grupe ,,Skamp’’ 2001 metais su daina ,,You Got Style’’ užėmė 13 vietą Eurovizijos konkurse.

Šiais metais duetas bandys laimėti atrankos finalą su daina ,,Sing!’’. Kai kurios šalys jau paskelbė savo atstovus tarp kurių Alessandro Mahmoud (Italija), Sergejus Lazarevas (Rusija) ir kiti.

O jau šį šeštadienį paaiškės, kas atstovaus Lietuvą. Atrankos finalą galima bus pamatyti LRT eteryje, balsavimas vyks iki šeštadienio 23 valandos, kur per tiesioginę transliaciją bus paskelbtas nugalėtojas.