Efektyvus celiulito mažinimas

Daugeliui mūsų gražus kūnas asocijuojasi su stangrumu, proporcijomis, lygia ir švelnia oda. Viena dažniausių, bet itin nepageidaujamų problemų, griaunančių tokį kūno vaizdą, tai – celiulitas. Apimdamas klubų, sėdmenų, šlaunų ir net pilvo ar rankų zonas, jis gali atimti pasitikėjimą savimi iš bet kurios moters, versti slėpti, dangstyti pažeistas kūno vietas.

Svarbu atminti, jog kovoti su celiulitu – tikrai įmanoma. Daug kas priklauso tiek nuo jūsų ryžto, tiek nuo pasirenkamų kovai priemonių. Nors neretai bikini sezonui ruoštis pradedame pavasarį, tačiau kur kas efektyvesnių rezultatų pasieksime, jei kūnu pasirūpintume ištisus metus. Celiulito mažinimas veiksmingiausias bus tuomet, kai derinsite skirtingus būdus, tokius kaip: sportas, subalansuota mityba, masažas. Masažas išlieka viena svarbiausių priemonių mažinant celiulitą, nes tokiu būdu toksinai iš jūsų kūno pasišalina stimuliuojant kraujo ir limfos apytaką. Šiandien populiariausias ir veiksmingiausias celiulito mažinimo masažas – atliekamas VelaShape III aparatu.

 

VelaShape III

VelaShape įrenginių gamyba prasidėjo nuo VelaSmooth aparatų, gaminamų tos pačios Syneron kompanijos. 2004 metais šis prietaisas buvo patvirtintas FDA (JAV maisto ir vaistų administracijos), o iki 2007–ųjų galutinai ištobulintas ir įrodytas jo saugumas. Šiandien VelaShape neatsiejamas nuo daugelio gydymo ir Spa programų visame pasaulyje, o jo veiksmingumu neabejojama. Šis aparatas ypatingas tuo, jog jame veikia kelios skirtingos technologijos: infraraudonieji spinduliai ir radijo dažnio bangos, kaitinantys riebalų ląsteles ir taip jas mažinantys, bei vakuuminis masažas, kuris stimuliuoja kraujotaką, gerina limfodrenažą ir padeda pasišalinti toksinams. Infraraudonieji spinduliai ir radijo dažnis leidžia paveikti odą gilesniuose sluoksniuose, todėl procedūros metu ženkliai pagražėja kūno formos, sustangrinama ir išlyginama suglebusi, grublėta oda, paskatinama elastino ir kolageno gamyba. Pasak tyrimų, su VelaShape III pasiekti apimčių mažinimo rezultatai varijuoja nuo 1.9 centimetrų (vidurkis) iki 7.2 centimetrų. Tai nulemia šio aparato populiarumą visame pasaulyje: daugelis procedūrą išbandžiusių žmonių teigia, jog ji verta visų išleistų pinigų, ypač patenkinti yra tie, kurie domėjosi aparato veikimu prieš tai ir turėjo realistiškus lūkesčius arba derino VelaShape su kitomis celiulito mažinimo priemonėmis. Kad procedūra yra neskausminga ir netgi atvirkščiai, patvirtina ir apklausos: per 80 % žmonių ją apibūdina kaip malonią. Tad kovodamos su celiulitu, moterys nėra vienišos: VelaShape užtikrina efektyvią pagalbą.