Draudimas Internetu

Šiomis dienomis draudimas yra vis labiau populiarėjantis dalykas. Tai yra puiki investicija į saugią ir ramią ateitį, užsitikrinant sau saugumą keliuose ir ramias naktis. Kiekvieną dieną paslaugomis naudojasi vis daugiau Lietuvos gyventojų. Atlikti tyrimai rodo, kad Lietuvoje bent vieną ne gyvybės draudimo paslaugą yra įsigiję 44 % šalies gyventojų. Taip pat tyrimo metu paaiškėjo, kad kad dauguma lietuvių draudžiasi tik tai, kas privaloma. Iš visų apklaustų apsidraudusių gyventojų, privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą pasirinko 93 % žmonių.

Civilinės atsakomybės draudimas atlygina žalą, kuri buvo padaryta tretiems asmenims. Jeigu dėl Jūsų kaltės nukentėjo kaimyno būtas arba sukėlėte avariją, tai visus nuostolius atlygins bendrovė. Vienintelis privalomas yra TPVCA, kuris būtinas kiekvienam žmogui, kuris vairuoja automobilį. Tikriausiai daug kam kyla klausimas kodėl juo draustis yra tiesiog privaloma. Taigi pastaraisiais metais, automobilių skaičius gatvėse ypatingai sparčiai didėja. Tuo pačiu kiekvieną dieną daugėja ir įvairiausių nelaimingų atsitikimų keliuose. Tai atsitinka todėl, kad žmonės viršija greitį, naudojasi mobiliaisiais telefonais už vairo. Rizika nukentėti automobilio įvykyje yra pakankamai didelė. Visa tai parodo, kad draustis yra būtina, nes kai žmogus turi automobilį, anksčiau ar vėliau jis gali sulaukti netikėtumų keliuose. Apsidraudęs žmogus sumažins stresą bei užtikrins saugesnę kelionę automobiliu.

Dabar, kad apsidrausti nereikia vykti į klientų aptarnavimo centrą, o viską galima sutvarkyti internetu Jums patogiu laiku ir vietoje. Draudimas internetu leidžia sutaupyti savo brangų laiką. Taip pat internete galima rasti daug naudingos informacijos ir kainų skaičiuokles, kurios padės rasti mažiausią kainą.

Civilinės atsakomybės draudimas sumažins atsiradusius nuostolius, kai kyla gaisras bei užpilamas butas, nukenčia šeimos turtas. Tokiu būdu, žmonės užtikrina namų saugumą ir palengvina rūpesčius. Atvejis, kai daugiabučių gyventojai užpila net kelių žemiau esančių kaimynų butus gana neretas ir nuostoliai būna tikrai dideli. Atsitinka ir taip, kad žmonės susivokia, kad reikėjo apsidrausti jau per vėlai , jau nutikus įvykiui. Kad taip nenutiktų, reikia riziką įvertinti iš anksto ir pasvarstyti apie įsigijimą ne tik privalomojo, bet ir savanoriškųjų civilinių draudimų.

Taigi, apsidraudę jausite apsauga, kuri Jums leis būti užtikrintiems bet kuriuo gyvenimo atveju. O draudimas internetu sutaupys laiko ir pinigų.