Moteriški drabužiai

Jeigu apsidairytume aplink, pastebėtume, kad apranga keičiasi ir ne visad į gerą puse. Skonio reikalas, tačiau ne kiekviena nauja tendencija yra elegantiška ir tinkanti nešioti grakščiai moteriai. Moteriški drabužiai darosi labai skurdūs moteriai, kuri  trykšta noru atrodyti ir jaustis moteriška. Drabužiai dažnai nepriverčia moters jaustis patenkintai savimi bei nesuteikia pasitikėjimo savimi, noro išeiti į miestą ir aukštai iškėlus galvą, lėtai einant gatve, pasirodyti visiems vyrams. Labai liūdna kai gatvėje einanti moteris yra naiviai pasitikėjusi mados žurnalo tendencijomis ir praradusi savo moterišką grožį.

Moteriai kuri diena po dienos tampa labiau vyru, nei žavia moterimi, kuria būtų gera žavėtis bei mylėti tikram vyrui, – laikas susivokti ir keistis. Kaip atskirti moteriškus drabužius? Peržvelgsime moteriškų drabužių tendencijas ir aptarsime jų poveikį dailiosios lyties atstovėms.

Visu pirma moteris dėvinti suknelę ar sijoną nebūtinai yra moteriška. Pasirinkus suknelę ar sijoną iš neaiškių audinių, keistomis formomis, kurios nėra prigludusios prie mūsų moteriško kūno – ne visada yra moteriška ir tuo labiau seksualu. Reiktų vengti ir per daug atvirų moteriškų drabužių, šiuo atveju suknelių ar sijonų, kurie nedengia kelių. Tai gali būti tik kaip proga kart nuo karto palepinti savo mylimojo akis, o ne šimtų nepažįstamų sekso ištroškusiu vyrų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad trumpi sijonai nėra tinkami vyresnėms nei 28 metų moterims. Jie tik parodo mumyse esančią ir dėmesio ištroškusią mergaitę, bet neturi nieko bendro su moteriškumu.

Visu antra daugelis mano, kad kelnės yra gražu ir patogu. Taip, iš dalies tai yra tiesa, tačiau tai yra labiau vyriškas drabužis, kuris nors ir silpnai, tačiau slopina mūsų moteriškumą. Jei kelnes nešiojate vien dėl patogumo, pamėginkite jas iškeisti į sijoną. Sijonų yra gausybė, tikrai rasite Jums patinkantį, ir būsite maloniai nustebinta jo patogumu. Kita vertus nustoti kelnių nereikia, tiesiog reikia suprasti kada jas užsidėti. Jei nori atkreipti vyro dėmesį išreikšdama savo moteriškumą, – kelnės tau netiks. Baigiant apie moteriškas kelnes labai svarbu atsiminti, kad jos visiškai nėra tinkamos romantiškam pasimatymui, bent jau pirmajam kai norima padaryti gerą įspūdį.

Daugybė moteriškų drabužių tendencijų dar neaptarta, tačiau apie tai kitą kartą. Išlikite moteriškos, žavingos ir gražios, mielosios!