Būtinas moteriško apatinio trikotažo elementas – braletės

Kiekviena moteris turi savų paslapčių. Jos žino milijoną skirtingų grožio receptų ir procedūrų. Dėl grožio moteris yra pasirengusi eksperimentuoti, atrasti naujovių, įvairiai kombinuoti iš pirmo žvilgsnio visiškai nesuderinamus dalykus, o įprastus drabužius kasdienius drabužius derinti su įvairiais pikantiškais elementais.

Visus šiuos eksperimentus moterys vis drąsiau taiko ir kasdieniame apatinio trikotažo nešiojime. Dažniausiai tai pastebima, kuomet moteris prie kasdieninių drabužių pritaiko braletės.

Kas yra braletė?

Braletė – tai palengvinta liemenėlės versija. Dažniausiai braletės neturi jokių lankelių, papildomų paminkštinimų, tačiau yra dekoruotos įvairiais audinį puošiančiais nėriniais. Bralėčių madą į rinką atvedė Victoria Secret. Viktorijos Secret bralėtė savyje puikiai suderino švelnaus apatinio trikotažo ir išraiškingo ,,top cropo“ dizainą.

Bralėtės visuomet pritraukia dėmesį, todėl jas būtina nešioti jų neslepiant. Juk , būtent tam jos ir buvo sukurtos. Brelėtes galima nešioti ir kaip atskirą aprangos elementą vietoj marškinėlių arba pridengti papildant išvaizdą kardiganu ar megztiniu.

Braletės tipai ir rūšys

Nėriniuotos braletės

Bralėtės dažniausiai siūnamos iš nėrinių, šilko, vilnos, atlaso ir kitų populiarių apatinio trikotažo audinių. Nėriniuotos braletės dažniausiai neturi jokių lankelių, paminkštinimų, push-up‘ų ir kitų papildomų elementų, kurie apsunkintų liemenėlę.

Dažnai braletės turi trikampio arba pailgintos formos kaušelius. Tokio tipo braletės labiausiai tinka moterims, kurios turi nedidelę ir apvalią krūtinę, kadangi liemenėlė praktiškai nesuteikia jokio palaikymo.

Kaip nešioti braletę?

Braletė yra ypatinga apatinio trikotažo dalis, todėl ji puikiai dera su įvairaus tipo drabužiais. Ši nedidelė garderobo detalė tik paryškina bendrą stiliaus įvaizdį, padaro jį romantišku ir nepakartojamu. Žinoma, kai kurias bralėtes merginos nešioja, kaip ir atskirą aprangos elementą.

Jas nešioti galima su:

  • Trumpu sijonu;
  • Suknele, kurios liemuo paaukštintas;
  • Trumpais šortukais;
  • Marškiniais, kurių ne visos sagos užsegtos;
  • Kai kurios moterys, bralėtes dėvi net darbe, kuriame nėra griežto aprangos kodo.

Įdomiausia tai, kad moterys vis dažniau ir dažniau vietoj įprastos liemenėlės renkasi bralėtes. Taip yra, nes braletė yra labai universali aprangos dalis, kuri yra praktiškai nejuntama po drabužiais, puikiai atrodo išorėje, bei ypač gražiai dera su įvairiais aksesuarais.