Apie barzdos priežiūros patarimus ir Beardland vyrų kirpyklą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno žmogaus prioritetas. Vyrų, tam skiriančių laiko ir lėšų, su lyg kiekviena diena vis daugėja.

O tai džiugina ne tik moterų širdis, bet ir barzdaskučius, kurie turi vis daugiau darbo!

2016 metais Suleimanas su egiptiečiu draugu Ahmedu Dakeriu atidarė vyrų kirpyklą Beardland.

Pasak Ahmedo, ilgus metus kartu su kolega Afrikoje dirbęs barzdaskučiu, savo amatą išmano ypač gerai, todėl atvykus į Lietuvą, jam buvo labai paprasta rasti darbą!

„Mes dirbame pagal tradicinę metodiką. Norėjome, kad vyrai turėtų savo erdvę, vietą, kur jiems būtų suteiktos visos kirpimo ir barzdos skutimo paslaugos“, – aiškino Ahmedas.

Paslaugų paketas

Salonas įsikūręs dviejose Vilniaus vietoje: Ligoninės g. 2 ir Vilniaus g. 9, tačiau paslaugos tiek viename, tiek kitame salone vienodos, o paslaugų paketas išties platus.

Čia atvykti apsikirpti gali tiek suaugę vyrai, tiek jų mažosios atžalos, tačiau tik berniukai. Tačiau vis dėlto, salone populiariausios penkios paslaugos, kurios susilaukia geriausių atsiliepimų ir daugiausiai vis grįžtančių klientų:

Ši paslaptinga procedūra tai plaukų kirpimas, veido depiliacija vašku, ausų gyvaplaukių šalinimas, nugaros masažas, barzdos formavimas ir lyginimas, karštų ir šaltų veido rankšluosčių ritualai.

  • BLACK MASK veido kaukės procedūra vyrams

Jūsų oda kiekvieną dieną yra atakuojama saulės bei oro užterštumo. Veido procedūros padeda jai atgauti elastingumą, kovoti su akne bei inkštirais, atgaivina ją ar net padeda suvaldyti odos raudonį!

Ši kaukė stabdo senėjimo procesus, išvalo ir atkemša veido poras, pagerina visą veido kraujotaką. Sulygina ir sušvelnina veido odą.

  • Princo kirpimas

Pirmasis Jūsų vaiko apsilankymas kirpykloje gali sukelti streso tiek tėvams, tiek ir vaikui. Tačiau patyrę meistrai žino, kaip elgtis su vaiku, todėl garantuojame, jog pirmasis kirpimas pavirs linksmu nuotykiu.

  • Basha barzdos modeliavimas

Idealiai atrodančios barzdos nėra tiesiog gamtos dovana. Tai kruopštus barzdaskučio darbas. Patirkite apsilankymo pas barzdaskutį džiaugsmą ir pamatysite kaip puikiai ji gali atrodyti…

Į pasiūlymą įeina barzdos lyginimas ir formavimas, karštų ir šaltų veido rankšluosčių procedūros, ausų gyvaplaukių šalinimas, veido depiliacija.

barzdos modeliavimas

Po tokių procedūrų vyrai išties negaili gražių žodžių salonui ir darbuotojams:

Zahran: „Tai vieta kurioje apsilankęs tikrai nesigailėsi. Šių profesionalų komanda, norintiems apsikirpti ir susitvarkyti barzdą, yra vienareikšmiškai geriausia Vilniuje.“

Ramzi: „Geriausias barbershop‘as! Gražus interjeras, dirbantys profesionalai ir draugiška aplinka vaikams, tikrai verčia grįžti.“

Aivaras: „Aš absoliučiai dievinu šią vietą! Užtruko nemažai metų rasti tobulą vietą apsikirpti Vilniuje“.

Algirdas: „Salonas atrodo puikiai, skoningai įrengtas. Aptarnavimas – greitas ir malonus, buvau supažindintas su paslaugomis ir  pasirinkau kirpimą. Meistras savo darbą atlieka be priekaištų. Likau patenkintas tiek  šukuosena, tiek praleistu laiku. Puikus kainos ir kokybės santykis – tikrai rekomenduoju!“

pries ir po modeliavimo

Ekspertų patarimai apie barzdos priežiūrą

Skutimasis, barzdos formavimas – dažno vyro kasdienybė. Visgi, ar tikrai tai darome teisingai? Kaip išvengti nemalonių pojūčių po procedūros? Kokias klaidas dažniausiai kartojame?

Kokios dažniausios skutimosi klaidos?

Pagrindinės klaidos –  tai, jog tinkamai neparuošiame odos, skustis skubama ir neskiriama tam užtektinai laiko. Taip pat naudojamos pigios skutimosi priemonės, kurios irgi lemia prastą rezultatą. Jei vyrai skundžiasi, kad po skutimosi namuose juos išberia, tai atsitinka dėl nepakankamai prieš skutimąsi sudrėkintos odos bei nekokybiškos, pigios kosmetikos.

Kaip taisyklingai skusti barzdą namuose?

Būtina skustis ryte, o ne vakare ar kitu dienos metu! Prieš skusdami peiliuku barzdą sušlapinkite šiltu vandeniu, dar geriau pasidaryti karšto vandens kompresą. Suminkštinus barzdos plaukus, svarbu juos gerai išmuilinti geliu. Po kelių minučių jau galima skusti. Pradėkite nuo skruostų, bakenbardų, o viršutinę lūpą ir smakrą skuskite paskutinius.

Daugiau apie Beardland skaitykite – „Atsakymai į klausimą kodėl svarbu rūpintis savo barzda + rojus vyrams: Beardland kirpykla Vilniuje