Automobilių lizingas – galimybė turėti visiškai naują automobilį

Nemažai daliai vairuotojų automobilių lizingas yra daugybę papildomų klausimų keliantis pasirinkimas, tačiau jau kurį laiką tai yra vis greičiau populiarėjanti paslauga. Bet kuriuo atveju, kartais žmonės nėra tikri, kuris variantas jiems būtų palankiausias, todėl žemiau pateiksime jums šiek tiek daugiau informacijos, padėsiančios lengviau apsispręsti.

Pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad norėdami įsigyti automobilį, mes turime tris pasirinkimus, t.y. iš automobilių salono galime iš karto įsigyti visiškai naują automobilį, taip pat – ieškoti padėvėtos transporto priemonės arba įsigyti automobilį lizingo būdu. Taigi, pasirinkimų yra nemažai. Tuo atveju, jei norime turėti naują transporto priemonę, reikia investuoti nemažą pinigų sumą. Jei jos neturime, tačiau vis dėlto nenorime sėsti už senesnio automobilio vairo – galime pasinaudoti automobilių lizingu.

Toks pasirinkimas turi nemažai privalumų. Nors atsiranda skeptikų, kurie mano, kad nėra verta eksploatuoti automobilį, kuris yra išperkamas lizingo būdu, tačiau tinkamai ir atidžiai įvertinus visas sudedamąsias dalis, pasirodo visai kitoks vaizdas. Kai įsigyjame seną transporto priemonę, niekada negalime būti tikri, kiek laiko ji mums tarnaus ir ar vos tik ją įsigijus nereikės investuoti daug papildomų lėšų jos remontui. Todėl pastaruoju atveju mes rizikuojame patirti papildomus nuostolius.

Taipogi, senesni ir jau ne vienerius metus kitų vairuotojų eksploatuoti automobiliai gali būti ne itin saugūs. Bėgant metams kiekvienas dažnai naudojamas daiktas nusidėvi, todėl didėja rizika, kad anksčiau ar vėliau susidursime su nenumatytais nesklandumais. Tuo tarpu, jei išsirinksime automobilį, kuris atkeliavo tiesiai iš automobilių salono, galėsime būti tikri, kad jis saugus, tvarkingas ir niekuomet neeksploatuotas. Tai teiks didesnį komfortą ir malonumą vairuojant.

Labai svarbu paminėti ir tai, kad įprastai automobilių lizingas būna susijęs su nemokamu techniniu aptarnavimu. Tai reiškia, kad kurį laiką jums neteks už savo turimos transporto priemonės remontą mokėti iš savo kišenės. Laikotarpis, kuriam suteikiamas nemokamas automobilio aptarnavimas, kiekvienu atveju skiriasi – suprantama, kad tai taip pat įtakoja ir mėnesinių įmokų, mokamų lizingo bendrovei, dydį. Taigi, norint rasti geriausią lizingo variantą, rekomenduojama peržvelgti įvairius skirtingų bendrovių pasiūlymus.

Platesnė informacija: www.mogo.lt/lt/