2 patarimai, kaip išsirinkti augančią kėdę

Rūpestis vaiku skatina ieškoti geriausių sprendimų. Tėvai nori, kad laisvalaikis ir mokslui skirtas laikas būtų leidžiamas be žalos vaiko sveikatai. T. y. kreipiamas didelis dėmesys į ergonomiką, į tai, kokioje padėtyje darželinukas ar mokyklinukas sėdi, ar kėdė ir stalas yra tinkamo dydžio. Sukant galvą, kaip pagerinti situaciją, pasiseka aptikti augančius baldus. Žemiau pateikti 2 patarimai, kaip išsirikti augančią kėdę ir kur tokių baldų galima rasti.

 Augantys stalai nuo €223 >>

1. Atsižvelkite į matmenis

Žodis „augantis“ išduoda baldo „prigimtį“ – tai daiktas, kurio dydis yra reguliuojamas. Deja, nekreipiant didesnio dėmesio nuperkama ne tai, ko reikia. Taip, jūs parduotuvėje randate augančią kėdę, kuri dailiai atrodo, ir nusprendžiate ją įsigyti. Bet parvežus pirkinį namo paaiškėja, jog prašauta pro šalį. Ech, kaip nesinorėtų tokios situacijos, ar ne?.. Jos galima išvengti. Ir visai nesunkiai. Tereikia atsižvelgti į matmenis.

Galbūt atrodo, kad egzistuoja šioks toks paradoksas: augančios kėdės matmenys lyg ir neturėtų rūpėti – juk kalbame apie reguliuojamo dydžio baldą! Tačiau išsirinkti augančią kėdę galite tik žinodami šiuos dalykus:

·         vaiko ūgį

·         kėdės dydžio ribas.

Jei norite padaryti tvirtą investiciją, verta užsukti į litaugus.lt ir pasidomėti siūlomomis prekėmis. Viena jų – „Actikid ECO“. Tai kėdė, nusipelniusi aplodismentų, kadangi ji tinkama ir keturmečiui, ir 190 cm ūgio žmogui. Ką gi, ne visur pasirinkimas toks sudėtingas…

 

2. Kėdė + stalas = ?

Kaip išsirinkti augančią kėdę, jeigu rašomasis stalas nėra reguliuojamo dydžio? Ar reikalinga auganti kėdė, jeigu turite reguliuojamą stalą? Sprendimas randamas tiek vienu, tiek kitu atveju. Ir nors iš pažiūros situacija atrodo keblokai, viskas yra gerokai paprasčiau. Štai variantai:

·         augančios kėdės ir nereguliuojamo aukščio stalo tandemas

·         auganti kėdė ir augantis stalas.

Pirmasis variantas reikalauja kėdės, kurios cilindras yra paaukštintas. Antruoju atveju (kai stalas augantis) pakanka kėdės su įprastu cilindru. Nenusiviltumėte iš specializuotos parduotuvės „Litaugus“ pasirinkę „Freaky“ gaminį, suderinamą su vienu iš 4 skirtingų cilindrų, patenkinančių įvairius poreikius.


One thought on “2 patarimai, kaip išsirinkti augančią kėdę

  1. Pingback: VESTUVIŲ METINĖS. DOVANŲ IDĖJOS

Comments are closed.