Advento kalėdinės dekoracijos – keletas kūrybiškų idėjų taupiems papuošimams

Artėjant šv. Kalėdų laikotarpiui, vis daugiau prekybos vietų pasipuošia šventinėmis dekoracijomis, atributika ir kitais papuošimais.

Jo metu galime įsigyti viską ką norime nuo įmantrių girliandų iki smulkiausių daiktelių ant kalėdinės eglutės.

Vis daugiau žmonių savo namus puošia pačių pagamintomis dekoracijomis. Tai – nieko nuostabaus. Kas pagaminta mūsų būna arčiau mūsų širdies, nekainuoja taip brangiai kaip nusipirkti parduotuvėje ir suteikiai kur kas daugiau originalumo mūsų namams.

Šiame straipsnyje aptarsime namuose pasigaminamus šventinius atributus. Juk tokios kalėdinės dekoracijos galės papuošti jūsų namus dar labiau, kadangi būsime įdėję pastangų ir darbo.

Džiovinti vaisiai – kaip kalėdiniai žaisliukai

naminiai žaisliukai

Pirkti jau pagamintus žaisliukus tikrai neatsieis pigiau nei pasigaminti juos pačiam. Vienas iš produktų kuris gali būti panaudotas kalėdinių žaislų gamyboje – mandarinai arba klementinos.

Šiuos vaisius mes vertiname dėl jų kalėdinio kvapo, todėl jie puikiai tiks kaip papuošalas ant eglutės kuris jai suteiks ne tik ryškesnių spalvų, tačiau ir stiprų kvapą.

Tiesiog padarykite keletą įpjovimų šonuose, iš viršaus į apačią (jie padės vaisiams išdžiūti ir skleisti natūralų kvapą). Per viršutinę vaisiaus dalį praveskite siūlelį ir suriškite kilpą, pakabinimui.

Naminis dovanų popierius pakavimui

dovanų popieriusDovanų popierius reikalingas kiekvienam gimtadieniui bei šventei, todėl jam išleidžiama tikrai nemenką pinigų sumą. Vienas būtų sutaupyti yra pasigaminti jo namuose.

Tam puikiai tinka rudasis kepimo popierius, kadangi jis yra panašaus storio, lankstus, ant jo galima nupiešti norimus ornamentus.

Itin kūrybiškas būdas papuošti popierių ornamentais – pasiimti vidutiniško dydžio bulvę ir joje išraižyti norimą formą.

Padengus formą dažais, galima “štampuoti” ją ant popieriaus ir taip susikursime naminį dovanų popierių.

Rankų darbo advento kalendorius

advento kalendorius

Kitas neatsiejamas kalėdų elementas – advento kalendorius. Džiugi žinia, jog jį taip pat galima pasidaryti pačiam, tiesiog namuose.

Puikus metodas – pasidaryti jį iš vokų. Nusipirkite, arba (jeigu turite nemažai jų namuose) surinkite 24 paprastus vokelius kurie atspindės kiekvieną Advento dieną.

Vėliau ant vokelių nupieškite arba atspausdinkite dienų skaičius.

Kiekviename vokelyje sudėkite po mažą saldumyną, dovanėlę ar palikite raštelį su užuomina kur galima rasti prizą už tą dieną. Sujunkite vokelius keliomis virvelėmis ir pakabinkite vėrinį ant sienos.

Toks advento kalendorius užtruktų kiek daugiau laiko pagaminti, tačiau būtų labai smagi pramoga vaikams kuriems kalėdų laukimas taptų dar įdomesnis.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme 3 kūrybiškas įdėjas advento kalėdinėms dekoracijoms. Tereikia nebijoti pabūti kūrybiškiems, tokiu būdų kalėdų laikotarpis bus dar smagesnis ir įdomesnis.