5 Nacionalinės „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyviai kuriuos privalote išgirsti

Nuo 1956 metų transliuojamas bei, ko gero, populiariausias visų laikų Europos muzikinis šou, „Eurovizijos“ dainų konkursas, į žiūrovų ekranus grįžta Gegužės 8 dieną, tiesiogiai iš Portugalijos sostinės – Lisabonos.

Nors tai – viso labo tik pirmas šios šalies kartas organizuojant šį šou, galima net neabejoti, jog gilias muzikines tradicijas turinti šalis sieks išsiskirti ir sukurti unikalų, didelį įspūdį paliksiantį renginį.

Atrankos dalyvių įvairumas

Nenumaldomai artėjant lemtingąjai dienai, šalys jau ruošia savo atstovus šiais metais sieksiančius užkariauti milijonų juos stebinčių žmonių širdis. Lietuva – taip pat viena iš jų. Jau 19-tą kartą savo laimę bandysiantys mūsų šalies atstovai, šių metų atrankos ciklo metu pateikė iš ties įvariapusį muzikinių kūrinių rinkinį.

Scenoje šiais metais turime galimybę išgirsti tiek savotiška „lietuviška tradicija“ tapusias lėtas fortepijono balades, tiek labiau išsiskiriančius, į populiąrają šokių muziką orientuotus  pasirodymus.

Apačioje galite pasiklausyti ir įvertinti, 5, ko gero, išskirtiniausius nacionalinės „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvius iliustruojančius ne tik žanrų ir stilių įvairovę, bet ir turinčius realiausią šansą atstovauti mūsų šalį didžiąjame šou.

Dalyvių pasirodymų įrašai

Ieva Zasimauskaitė – „When We‘re Old

24 metų dainininkė iš Lietuvos mums pateikia itin emocionalų, lėtą, tačiau tuo pačiu metu galingą bei kupiną energijos pasirodymą. Garantuojame, jog jos vokalo galingumu bei dainos įsimintinamumu nesuabejos nei vienas klausytojas.

Ruta Loop – „Positive Thoughts“

Ši daina itin smagus, geros nuotaikos užtaisas, kuri šokio pakvies tikrai ne vieną žiūrovą. Puikiai išnaudoti „Country“ muzikos elementai, pakels nuotaiką ir ūpą, net ir didžiausiems pesimistams.

Juozas Martin – „Don‘t Give Up“

Jeigų mėgstate britų atlikėjo Ed Sheeran kūrybą – čia jūsų pretendentas. Švelnus, bet charakteringas vokalas, ryškūs gitaros elementai – patiks ne vienam pop muzikos mėgėjui. Galima sakyti, jog tai – standartinis šio žanro pavyzdys.

Godo – „Fire Fountain“

Daug teatrinių elementų inkorporuojantis pasirodymas, palieka melancholišką įspūdį kiekvienam šios dainos klausytojui. Jeigu mėgstate kūrybiškus pasirodymus kuriuose muzika nėra užgožiama judesių, mimikų ar šokių ir viskas yra lygi pasirodymo dalis – šis variantas būtent jums.

Vidas Bareikis – „Pusvalanduko“

Ar kartais susimąstote, kaip gyvenime būtų puiku, jeigu turėtumę papildomą pusvalanduką? Negalima apibūdinti šios dainos puikaus komiškumo ir pozityvumo nepacitavus paties Vido žodžių. Su taisyklėmis niekada nesitaikstantis atlikėjas, pateikia įdomų elektroninės muzikos kūrinį kuris galbūt patiks ne visiem, tačiau įspūdį tikrai paliks.

O kas – jūsų nugalėtojai?

„Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinę atranką. Laidas galite stebėti viso ciklo metu, šeštadieniais 21 valandą tiesiogiai per LRT arba peržvelgti norimos laidos vaizdo įrašą jums patogiu laiku lrt.lt mediatekoje.